St Etienne – Clermont Maç Tahmini
Ligue 2 · 14 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%72) · oran 1.51. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Etienne 2.28 – 0.72 Clermont
En olası skorlar
2-0 13%1-0 11%3-0 10%2-1 9%1-1 9%
Neden?
- Form: St Etienne son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Clermont 1.6 — form dengeli.
- St Etienne güç puanında hafif önde (88 puan).
- Hücum: St Etienne maç başına 1.29 gol beklentisi (xG) üretiyor, Clermont 1.10. Savunmada St Etienne 2.42, Clermont 2.28 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%72 vs %66).
- Gol beklentisi: St Etienne 2.3 – Clermont 0.7; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %52.
St Etienne – Clermont geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: St Etienne 5 galibiyet, 0 beraberlik, Clermont 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.2 gol, karşılıklı gol oranı %80, 2.5 üst %80.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Ligue 2 | St Etienne – Clermont | 3-1 | St Etienne kazandı |
| 2026-01-17 | Ligue 2 | St Etienne – Clermont | 1-0 | St Etienne kazandı |
| 2025-09-13 | Ligue 2 | Clermont – St Etienne | 1-2 | St Etienne kazandı |
| 2022-02-13 | Ligue 1 | Clermont – St Etienne | 1-2 | St Etienne kazandı |
| 2021-11-07 | Ligue 1 | St Etienne – Clermont | 3-2 | St Etienne kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.51 | 4.70 | 7.20 | 1.80 | 2.18 |
| Bet365 | 1.45 | 4.20 | 7.00 | 1.73 | 2.08 |
| Bet&Win | 1.49 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| BetVictor | 1.45 | 4.40 | 6.50 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.20 | 6.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.40 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| SkyBet | 1.40 | 4.20 | 5.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Etienne – Clermont maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %72; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi St Etienne 2.28 – 0.72 Clermont.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %80, 3.5 üst %32.
St Etienne – Clermont maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada St Etienne 5, Clermont 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.2 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %80.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %76
- Dijon – Pau FC 3.5 gol altı %75
- Grenoble – Metz 3.5 gol altı %79
- Guingamp – Boulogne 3.5 gol altı %77
- Laval – Nantes 1.5 gol üstü %73
- Nancy – Montpellier 3.5 gol altı %75
- Red Star – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Reims – Dunkerque 1.5 gol üstü %77
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %83
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Braunschweig – Bochum 1.5 gol üstü %81
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- Holstein Kiel – St Pauli 1.5 gol üstü %80
- Wolves – Blackburn 1.5 gol üstü %77
İlgili sayfalar
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Clermont maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
