Grenoble – Metz Maç Tahmini
Ligue 2 · 14 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Metz kazanır (%43) · oran 2.10. En olası seçim 3.5 Alt %79 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Grenoble 1.01 – 1.34 Metz
En olası skorlar
1-1 14%0-1 12%0-0 10%1-0 9%1-2 9%
Neden?
- Form: Grenoble son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Metz 1.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Grenoble 1.0 – Metz 1.3; 2.5 üstü ihtimali %42, karşılıklı gol %49.
Grenoble – Metz geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Grenoble 1 galibiyet, 3 beraberlik, Metz 3 galibiyet. Maç başına ortalama 1.57 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %14.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Ligue 2 | Grenoble – Metz | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-01-24 | Ligue 2 | Metz – Grenoble | 3-0 | Metz kazandı |
| 2024-10-18 | Ligue 2 | Grenoble – Metz | 2-0 | Grenoble kazandı |
| 2023-05-13 | Ligue 2 | Metz – Grenoble | 1-0 | Metz kazandı |
| 2022-12-30 | Ligue 2 | Grenoble – Metz | 0-1 | Metz kazandı |
| 2019-04-23 | Ligue 2 | Metz – Grenoble | 1-1 | Beraberlik |
| 2018-12-01 | Ligue 2 | Grenoble – Metz | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.75 | 3.60 | 2.10 | 2.06 | 1.89 |
| Bet365 | 3.70 | 3.20 | 1.95 | 2.03 | 1.78 |
| Bet&Win | 3.80 | 3.25 | 2.00 | — | — |
| BetVictor | 3.60 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| Betfred | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| Paddy Power | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.30 | 3.25 | 1.95 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Grenoble – Metz maçını kim kazanır?
Modelimize göre metz kazanır ihtimali %43; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %51. Gol beklentisi Grenoble 1.01 – 1.34 Metz.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %42, alt %58. 1.5 üst %65, 3.5 üst %21.
Grenoble – Metz maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Grenoble 1, Metz 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %76
- Dijon – Pau FC 3.5 gol altı %75
- Grenoble – Metz 3.5 gol altı %79
- Guingamp – Boulogne 3.5 gol altı %77
- Laval – Nantes 1.5 gol üstü %73
- Nancy – Montpellier 3.5 gol altı %75
- Red Star – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Reims – Dunkerque 1.5 gol üstü %77
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %83
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Braunschweig – Bochum 1.5 gol üstü %81
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- Holstein Kiel – St Pauli 1.5 gol üstü %80
- Wolves – Blackburn 1.5 gol üstü %77
İlgili sayfalar
- Grenoble maç tahminleri ve form
- Metz maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
