Braunschweig – Bochum Maç Tahmini
2. Bundesliga · 14 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Braunschweig kazanır (%35) · oran 2.44. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Braunschweig 1.61 – 1.6 Bochum
En olası skorlar
1-1 11%2-1 8%1-2 8%2-2 7%1-0 6%
Neden?
- Form: Braunschweig son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Bochum 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha temkinliyiz (%35 vs %42).
- Gol beklentisi: Braunschweig 1.6 – Bochum 1.6; 2.5 üstü ihtimali %62, karşılıklı gol %62.
Braunschweig – Bochum geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Braunschweig 3 galibiyet, 0 beraberlik, Bochum 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | 2. Bundesliga | Braunschweig – Bochum | 0-1 | Bochum kazandı |
| 2026-04-12 | 2. Bundesliga | Bochum – Braunschweig | 4-1 | Bochum kazandı |
| 2025-11-09 | 2. Bundesliga | Braunschweig – Bochum | 0-2 | Bochum kazandı |
| 2021-02-14 | 2. Bundesliga | Bochum – Braunschweig | 2-0 | Bochum kazandı |
| 2020-10-17 | 2. Bundesliga | Braunschweig – Bochum | 2-1 | Braunschweig kazandı |
| 2018-04-01 | 2. Bundesliga | Bochum – Braunschweig | 2-0 | Bochum kazandı |
| 2017-10-21 | 2. Bundesliga | Braunschweig – Bochum | 1-0 | Braunschweig kazandı |
| 2017-04-23 | 2. Bundesliga | Braunschweig – Bochum | 2-0 | Braunschweig kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.44 | 3.65 | 3.10 | 1.79 | 2.24 |
| Bet365 | 2.30 | 3.50 | 2.90 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.30 | 3.50 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.25 | 3.50 | 2.88 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.25 | 3.30 | 2.88 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.20 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Braunschweig – Bochum maçını kim kazanır?
Modelimize göre braunschweig kazanır ihtimali %35; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Braunschweig 1.61 – 1.6 Bochum.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Braunschweig – Bochum maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Braunschweig 3, Bochum 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %83
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
- Grenoble – Metz 3.5 gol altı %79
- Reims – Dunkerque 1.5 gol üstü %77
İlgili sayfalar
- Braunschweig maç tahminleri ve form
- Bochum maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
