BankoZeka

Cercle Brugge – St Truiden Maç Tahmini

Pro League · 14 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 3-3. Tahminimiz: St Truiden kazanır (%39) · oran 3.00. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Cercle Brugge33% 2.46
Beraberlik28% 3.65
St Truiden39% 3.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var60% ~1.69
Karşılıklı gol yok40% ~2.45

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü80% ~1.26
2.5 gol üstü55% 1.80
3.5 gol üstü33% ~3.00

Gol beklentisi: Cercle Brugge 1.38 – 1.5 St Truiden

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Cercle Brugge – St Truiden geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Cercle Brugge 2 galibiyet, 4 beraberlik, St Truiden 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-14Pro LeagueCercle Brugge – St Truiden3-3Beraberlik
2026-03-08Pro LeagueSt Truiden – Cercle Brugge2-1St Truiden kazandı
2025-08-29Pro LeagueCercle Brugge – St Truiden1-1Beraberlik
2025-04-26Pro LeagueCercle Brugge – St Truiden3-1Cercle Brugge kazandı
2025-04-12Pro LeagueSt Truiden – Cercle Brugge3-1St Truiden kazandı
2024-12-27Pro LeagueSt Truiden – Cercle Brugge1-1Beraberlik
2024-09-29Pro LeagueCercle Brugge – St Truiden1-1Beraberlik
2024-02-04Pro LeagueCercle Brugge – St Truiden4-1Cercle Brugge kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.463.653.001.802.18
Bet3652.353.502.881.702.10
Bet&Win2.303.602.87——
BetVictor2.383.502.80——
Betfred2.253.502.75——
Paddy Power2.203.502.70——
SkyBet2.203.402.70——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Cercle Brugge

11.01 EAntwerp2-1 G
10.25 DSt. Gilloise5-2 M
10.10 EAnderlecht1-2 M
09.19 DCharleroi3-2 M
09.12 DOud-Heverlee Leuven1-1 B

St Truiden

11.01 EOud-Heverlee Leuven1-2 M
10.25 DClub Brugge3-2 M
10.11 DMechelen4-3 M
09.20 EWesterlo0-2 M
09.12 DBeveren2-0 M

Sık sorulanlar

Cercle Brugge – St Truiden maçını kim kazanır?

Modelimize göre st truiden kazanır ihtimali %39; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Cercle Brugge 1.38 – 1.5 St Truiden.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %80, 3.5 üst %33.

Cercle Brugge – St Truiden maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Cercle Brugge 2, St Truiden 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

14 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: