Laval – Nantes Maç Tahmini
Ligue 2 · 14 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Nantes kazanır (%51) · oran 2.06. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.39). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Laval 1.03 – 1.69 Nantes
En olası skorlar
1-1 12%0-1 11%1-2 10%0-2 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Laval son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Nantes 0.8 — form dengeli.
- Nantes güç puanında hafif önde (70 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%49); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Laval 1.0 – Nantes 1.7; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %55.
Laval – Nantes geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Laval 1 galibiyet, 1 beraberlik, Nantes 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.33 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %67.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Ligue 2 | Laval – Nantes | 2-1 | Laval kazandı |
| 2013-01-19 | Ligue 2 | Laval – Nantes | 0-0 | Beraberlik |
| 2012-08-10 | Ligue 2 | Nantes – Laval | 3-1 | Nantes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.00 | 3.45 | 2.06 | 2.16 | 1.82 |
| Bet365 | 3.70 | 3.30 | 1.90 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 3.75 | 3.30 | 1.98 | — | — |
| BetVictor | 3.80 | 3.40 | 1.95 | — | — |
| Betfred | 3.60 | 3.30 | 1.95 | — | — |
| Paddy Power | 3.60 | 3.30 | 1.95 | — | — |
| SkyBet | 3.50 | 3.25 | 1.91 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Laval – Nantes maçını kim kazanır?
Modelimize göre nantes kazanır ihtimali %51; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Laval 1.03 – 1.69 Nantes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %73, 3.5 üst %27.
Laval – Nantes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Laval 1, Nantes 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %76
- Dijon – Pau FC 3.5 gol altı %75
- Grenoble – Metz 3.5 gol altı %79
- Guingamp – Boulogne 3.5 gol altı %77
- Laval – Nantes 1.5 gol üstü %73
- Nancy – Montpellier 3.5 gol altı %75
- Red Star – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Reims – Dunkerque 1.5 gol üstü %77
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %83
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Braunschweig – Bochum 1.5 gol üstü %81
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- Holstein Kiel – St Pauli 1.5 gol üstü %80
- Wolves – Blackburn 1.5 gol üstü %77
İlgili sayfalar
- Laval maç tahminleri ve form
- Nantes maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
