Wolves – Blackburn Maç Tahmini
Championship · 14 Ağustos 2026 22:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Wolves kazanır (%63) · oran 1.57. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Wolves 2.01 – 0.84 Blackburn
En olası skorlar
2-0 12%1-0 11%1-1 10%2-1 10%3-0 8%
Neden?
- Form: Wolves son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Blackburn 1.0 — form dengeli.
- Wolves güç puanında hafif önde (50 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%63); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Wolves 2.0 – Blackburn 0.8; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %51.
Wolves – Blackburn geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Wolves 3 galibiyet, 5 beraberlik, Blackburn 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Championship | Wolves – Blackburn | 2-2 | Beraberlik |
| 2017-04-22 | Championship | Wolves – Blackburn | 0-0 | Beraberlik |
| 2016-10-29 | Championship | Blackburn – Wolves | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-04-09 | Championship | Wolves – Blackburn | 0-0 | Beraberlik |
| 2015-08-08 | Championship | Blackburn – Wolves | 1-2 | Wolves kazandı |
| 2015-01-11 | Championship | Blackburn – Wolves | 0-1 | Wolves kazandı |
| 2014-08-30 | Championship | Wolves – Blackburn | 3-1 | Wolves kazandı |
| 2013-01-11 | Championship | Wolves – Blackburn | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.57 | 4.30 | 7.00 | 1.93 | 2.04 |
| Bet365 | 1.49 | 3.90 | 6.25 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 1.55 | 4.20 | 5.75 | — | — |
| BetVictor | 1.53 | 4.10 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.53 | 4.20 | 6.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.00 | 6.00 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 4.20 | 6.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Wolves – Blackburn maçını kim kazanır?
Modelimize göre wolves kazanır ihtimali %63; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Wolves 2.01 – 0.84 Blackburn.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %77, 3.5 üst %32.
Wolves – Blackburn maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Wolves 3, Blackburn 0 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %83
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Braunschweig – Bochum 1.5 gol üstü %81
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- Holstein Kiel – St Pauli 1.5 gol üstü %80
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Wolves maç tahminleri ve form
- Blackburn maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
