Red Star – Sochaux Maç Tahmini
Ligue 2 · 14 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Red Star kazanır (%47) · oran 1.97. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Red Star 1.51 – 1.0 Sochaux
En olası skorlar
1-1 13%1-0 12%2-1 9%2-0 9%0-0 9%
Neden?
- Form: Red Star son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Sochaux 0.0 — Red Star formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%51); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Red Star 1.5 – Sochaux 1.0; 2.5 üstü ihtimali %46, karşılıklı gol %53.
Red Star – Sochaux geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Red Star 3 galibiyet, 3 beraberlik, Sochaux 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.86 gol, karşılıklı gol oranı %43, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Ligue 2 | Red Star – Sochaux | 0-0 | Beraberlik |
| 2019-05-03 | Ligue 2 | Sochaux – Red Star | 1-2 | Red Star kazandı |
| 2018-12-14 | Ligue 2 | Red Star – Sochaux | 3-0 | Red Star kazandı |
| 2017-05-12 | Ligue 2 | Red Star – Sochaux | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-12-16 | Ligue 2 | Sochaux – Red Star | 2-0 | Sochaux kazandı |
| 2016-02-05 | Ligue 2 | Sochaux – Red Star | 1-2 | Red Star kazandı |
| 2015-09-18 | Ligue 2 | Red Star – Sochaux | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.97 | 3.50 | 4.50 | 2.12 | 1.86 |
| Bet365 | 1.90 | 3.40 | 3.70 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 1.90 | 3.30 | 4.10 | — | — |
| BetVictor | 1.90 | 3.40 | 4.00 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.40 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.85 | 3.40 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.80 | 3.25 | 3.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Red Star – Sochaux maçını kim kazanır?
Modelimize göre red star kazanır ihtimali %47; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Red Star 1.51 – 1.0 Sochaux.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %46, alt %54. 1.5 üst %72, 3.5 üst %26.
Red Star – Sochaux maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Red Star 3, Sochaux 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.86 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %43.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %76
- Dijon – Pau FC 3.5 gol altı %75
- Grenoble – Metz 3.5 gol altı %79
- Guingamp – Boulogne 3.5 gol altı %77
- Laval – Nantes 1.5 gol üstü %73
- Nancy – Montpellier 3.5 gol altı %75
- Red Star – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Reims – Dunkerque 1.5 gol üstü %77
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %83
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Braunschweig – Bochum 1.5 gol üstü %81
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- Holstein Kiel – St Pauli 1.5 gol üstü %80
- Wolves – Blackburn 1.5 gol üstü %77
İlgili sayfalar
- Red Star maç tahminleri ve form
- Sochaux maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
