Dijon – Pau FC Maç Tahmini
Ligue 2 · 14 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Dijon kazanır (%48) · oran 2.36. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dijon 1.53 – 1.0 Pau FC
En olası skorlar
1-1 13%1-0 12%2-0 9%2-1 9%0-0 9%
Neden?
- Form: Dijon son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Pau FC 0.6 — Dijon formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%48 vs %42).
- Gol beklentisi: Dijon 1.5 – Pau FC 1.0; 2.5 üstü ihtimali %46, karşılıklı gol %52.
Dijon – Pau FC geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Dijon 0 galibiyet, 1 beraberlik, Pau FC 4 galibiyet. Maç başına ortalama 1.0 gol, karşılıklı gol oranı %0, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Ligue 2 | Dijon – Pau FC | 0-1 | Pau FC kazandı |
| 2023-03-18 | Ligue 2 | Dijon – Pau FC | 0-1 | Pau FC kazandı |
| 2022-08-06 | Ligue 2 | Pau FC – Dijon | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-02-12 | Ligue 2 | Dijon – Pau FC | 0-1 | Pau FC kazandı |
| 2021-08-28 | Ligue 2 | Pau FC – Dijon | 2-0 | Pau FC kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.36 | 3.40 | 3.30 | 2.22 | 1.79 |
| Bet365 | 2.20 | 3.10 | 3.20 | 2.08 | 1.73 |
| Bet&Win | 2.30 | 3.20 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.25 | 3.20 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.20 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.15 | 3.20 | 3.20 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.10 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dijon – Pau FC maçını kim kazanır?
Modelimize göre dijon kazanır ihtimali %48; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Dijon 1.53 – 1.0 Pau FC.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %46, alt %54. 1.5 üst %70, 3.5 üst %25.
Dijon – Pau FC maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Dijon 0, Pau FC 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %0.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %76
- Dijon – Pau FC 3.5 gol altı %75
- Grenoble – Metz 3.5 gol altı %79
- Guingamp – Boulogne 3.5 gol altı %77
- Laval – Nantes 1.5 gol üstü %73
- Nancy – Montpellier 3.5 gol altı %75
- Red Star – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Reims – Dunkerque 1.5 gol üstü %77
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %83
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Braunschweig – Bochum 1.5 gol üstü %81
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- Holstein Kiel – St Pauli 1.5 gol üstü %80
- Wolves – Blackburn 1.5 gol üstü %77
İlgili sayfalar
- Dijon maç tahminleri ve form
- Pau FC maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
