Sp Lisbon – Guimaraes Maç Tahmini
Primeira Liga · 14 Ağustos 2026 22:15 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Sp Lisbon kazanır (%70) · oran 1.35. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sp Lisbon 2.31 – 0.78 Guimaraes
En olası skorlar
2-0 12%1-0 10%2-1 9%3-0 9%1-1 9%
Neden?
- Form: Sp Lisbon son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Guimaraes 0.6 — Sp Lisbon formda önde.
- Güç farkı belirgin: Sp Lisbon güç puanında 202 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%74); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Sp Lisbon 2.3 – Guimaraes 0.8; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %55.
Sp Lisbon – Guimaraes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Sp Lisbon 6 galibiyet, 1 beraberlik, Guimaraes 1 galibiyet. Maç başına ortalama 4.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Guimaraes | 3-2 | Sp Lisbon kazandı |
| 2026-05-04 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Guimaraes | 5-1 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-12-23 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Lisbon | 1-4 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-05-17 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Guimaraes | 2-0 | Sp Lisbon kazandı |
| 2025-01-03 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Lisbon | 4-4 | Beraberlik |
| 2024-04-21 | Primeira Liga | Sp Lisbon – Guimaraes | 3-0 | Sp Lisbon kazandı |
| 2023-12-09 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Lisbon | 3-2 | Guimaraes kazandı |
| 2023-04-24 | Primeira Liga | Guimaraes – Sp Lisbon | 0-2 | Sp Lisbon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.34 | 6.00 | 10.50 | 1.62 | 2.56 |
| Bet365 | 1.30 | 5.25 | 8.00 | 1.57 | 2.35 |
| Bet&Win | 1.34 | 5.25 | 8.00 | — | — |
| BetVictor | 1.29 | 5.00 | 8.50 | — | — |
| Betfred | 1.29 | 5.00 | 9.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.29 | 5.50 | 9.50 | — | — |
| SkyBet | 1.29 | 5.50 | 8.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sp Lisbon – Guimaraes maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp lisbon kazanır ihtimali %70; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Sp Lisbon 2.31 – 0.78 Guimaraes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %83, 3.5 üst %37.
Sp Lisbon – Guimaraes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Sp Lisbon 6, Guimaraes 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Braunschweig – Bochum 1.5 gol üstü %81
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- Holstein Kiel – St Pauli 1.5 gol üstü %80
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
- Grenoble – Metz 3.5 gol altı %79
İlgili sayfalar
- Sp Lisbon maç tahminleri ve form
- Guimaraes maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
