Annecy – Rodez Maç Tahmini
Ligue 2 · 14 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Annecy kazanır (%37) · oran 2.30. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Annecy 1.4 – 1.32 Rodez
En olası skorlar
1-1 13%1-0 9%2-1 9%0-1 8%1-2 8%
Neden?
- Form: Annecy son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Rodez 2.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha temkinliyiz (%37 vs %44).
- Gol beklentisi: Annecy 1.4 – Rodez 1.3; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %58.
Annecy – Rodez geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Annecy 2 galibiyet, 1 beraberlik, Rodez 5 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 2-0 | Annecy kazandı |
| 2026-05-09 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 1-2 | Rodez kazandı |
| 2025-10-28 | Ligue 2 | Rodez – Annecy | 2-1 | Rodez kazandı |
| 2025-03-14 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-11-08 | Ligue 2 | Rodez – Annecy | 5-1 | Rodez kazandı |
| 2024-05-03 | Ligue 2 | Rodez – Annecy | 1-3 | Annecy kazandı |
| 2023-12-19 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 1-2 | Rodez kazandı |
| 2023-04-22 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 0-3 | Rodez kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.30 | 3.50 | 3.45 | 1.92 | 2.02 |
| Bet365 | 2.15 | 3.40 | 3.25 | 1.85 | 1.95 |
| Bet&Win | 2.15 | 3.30 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 2.15 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.40 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.40 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.10 | 3.30 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Annecy – Rodez maçını kim kazanır?
Modelimize göre annecy kazanır ihtimali %37; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Annecy 1.4 – 1.32 Rodez.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %76, 3.5 üst %28.
Annecy – Rodez maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Annecy 2, Rodez 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
14 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %76
- Dijon – Pau FC 3.5 gol altı %75
- Grenoble – Metz 3.5 gol altı %79
- Guingamp – Boulogne 3.5 gol altı %77
- Laval – Nantes 1.5 gol üstü %73
- Nancy – Montpellier 3.5 gol altı %75
- Red Star – Sochaux 3.5 gol altı %74
- Reims – Dunkerque 1.5 gol üstü %77
- St Etienne – Clermont 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Telstar – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %84
- Sp Lisbon – Guimaraes 1.5 gol üstü %83
- Galatasaray – Corum 1.5 gol üstü %83
- Braunschweig – Bochum 1.5 gol üstü %81
- Sociedad B – Castellon 1.5 gol üstü %81
- Cercle Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %80
- Holstein Kiel – St Pauli 1.5 gol üstü %80
- Wolves – Blackburn 1.5 gol üstü %77
İlgili sayfalar
- Annecy maç tahminleri ve form
- Rodez maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 14 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
