BankoZeka

Nancy – Montpellier Maç Tahmini

Ligue 2 · 14 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Montpellier kazanır (%36) · oran 2.66. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Nancy34% 2.86
Beraberlik30% 3.45
Montpellier36% 2.66

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var54% ~1.88
Karşılıklı gol yok46% ~2.14

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü71% ~1.36
2.5 gol üstü47% 2.12
3.5 gol üstü25% ~3.84

Gol beklentisi: Nancy 1.25 – 1.31 Montpellier

En olası skorlar

1-1 13%0-1 9%1-0 9%0-0 8%1-2 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Nancy – Montpellier geçmiş maçları (H2H)

Son 7 karşılaşma: Nancy 0 galibiyet, 1 beraberlik, Montpellier 6 galibiyet. Maç başına ortalama 2.14 gol, karşılıklı gol oranı %14, 2.5 üst %43.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-14Ligue 2Nancy – Montpellier0-1Montpellier kazandı
2026-03-06Ligue 2Nancy – Montpellier0-3Montpellier kazandı
2025-10-25Ligue 2Montpellier – Nancy4-1Montpellier kazandı
2017-02-11Ligue 1Nancy – Montpellier0-3Montpellier kazandı
2016-11-26Ligue 1Montpellier – Nancy0-0Beraberlik
2013-02-16Ligue 1Montpellier – Nancy1-0Montpellier kazandı
2012-09-29Ligue 1Nancy – Montpellier0-2Montpellier kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.863.452.662.121.86
Bet3652.753.252.552.051.75
Bet&Win2.703.302.50——
BetVictor2.703.302.50——
Betfred2.603.252.50——
Paddy Power2.633.302.50——
SkyBet2.503.102.45——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Nancy

11.02 DRed Star1-4 G
10.23 ELaval1-0 G
10.16 DAnnecy1-2 G
10.09 EGuingamp1-0 G
09.18 DRodez3-4 G

Montpellier

10.31 DAnnecy0-3 G
10.26 ERed Star2-1 G
10.19 DRodez0-3 G
10.09 EGrenoble2-0 G
09.18 DReims1-1 B

Sık sorulanlar

Nancy – Montpellier maçını kim kazanır?

Modelimize göre montpellier kazanır ihtimali %36; beraberlik %30.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Nancy 1.25 – 1.31 Montpellier.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %71, 3.5 üst %25.

Nancy – Montpellier maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 7 karşılaşmada Nancy 0, Montpellier 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %14.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

14 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: