BankoZeka

Westerlo – Antwerp Maç Tahmini

Pro League · 11 Ekim 2026 19:30 · Sonuç 5-1. Tahminimiz: Westerlo kazanır (%45) · oran 2.15. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Westerlo45% 2.15
Beraberlik27% 4.00
Antwerp28% 3.10

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var65% ~1.52
Karşılıklı gol yok35% ~2.93

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü85% ~1.17
2.5 gol üstü64% 1.52
3.5 gol üstü40% ~2.33

Gol beklentisi: Westerlo 1.86 – 1.45 Antwerp

En olası skorlar

1-1 10%2-1 9%1-2 7%2-2 7%2-0 6%

Neden?

REKLAM
reklam

Westerlo – Antwerp geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Westerlo 3 galibiyet, 1 beraberlik, Antwerp 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-11Pro LeagueWesterlo – Antwerp5-1Westerlo kazandı
2026-05-23Pro LeagueAntwerp – Westerlo2-0Antwerp kazandı
2026-04-25Pro LeagueWesterlo – Antwerp2-4Antwerp kazandı
2026-02-15Pro LeagueAntwerp – Westerlo0-2Westerlo kazandı
2025-08-30Pro LeagueWesterlo – Antwerp2-0Westerlo kazandı
2025-01-19Pro LeagueAntwerp – Westerlo3-2Antwerp kazandı
2024-09-21Pro LeagueWesterlo – Antwerp1-2Antwerp kazandı
2023-12-23Pro LeagueAntwerp – Westerlo2-2Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.123.901.321.472.62
Bet3652.103.603.001.482.60
Bet&Win2.103.803.10——
BetVictor2.053.753.00——
Betfred2.053.753.00——
Paddy Power2.003.752.90——
SkyBet2.003.602.88——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Westerlo

10.31 DAnderlecht4-1 M
10.24 EBeveren4-4 B
10.11 EAntwerp5-1 G
09.20 DSt Truiden0-2 G
09.12 EStandard4-2 G

Antwerp

11.01 DCercle Brugge2-1 M
10.24 ECharleroi3-0 G
10.11 DWesterlo5-1 M
09.20 ESt. Gilloise0-2 M
09.13 DClub Brugge3-1 M

Sık sorulanlar

Westerlo – Antwerp maçını kim kazanır?

Modelimize göre westerlo kazanır ihtimali %45; beraberlik %27.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %65. Gol beklentisi Westerlo 1.86 – 1.45 Antwerp.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %85, 3.5 üst %40.

Westerlo – Antwerp maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Westerlo 3, Antwerp 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

11 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: