St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven Maç Tahmini
Pro League · 11 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%80) · oran 1.28. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St. Gilloise 2.8 – 0.72 Oud-Heverlee Leuven
En olası skorlar
2-0 12%3-0 11%2-1 8%1-0 8%3-1 8%
Neden?
- Form: St. Gilloise son 5 maçta ortalama 3.0 puan, Oud-Heverlee Leuven 0.8 — St. Gilloise formda önde.
- Güç farkı belirgin: St. Gilloise güç puanında 257 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%79); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St. Gilloise 2.8 – Oud-Heverlee Leuven 0.7; 2.5 üstü ihtimali %68, karşılıklı gol %52.
St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: St. Gilloise 5 galibiyet, 3 beraberlik, Oud-Heverlee Leuven 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Pro League | St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-24 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – St. Gilloise | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-08-03 | Pro League | St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven | 5-0 | St. Gilloise kazandı |
| 2025-01-19 | Pro League | St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven | 1-0 | St. Gilloise kazandı |
| 2024-11-24 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – St. Gilloise | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-03-02 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – St. Gilloise | 0-2 | St. Gilloise kazandı |
| 2023-08-12 | Pro League | St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven | 5-1 | St. Gilloise kazandı |
| 2023-01-21 | Pro League | St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven | 1-0 | St. Gilloise kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.24 | 1.12 | 1.12 | 1.45 | 2.68 |
| Bet365 | 1.22 | 5.75 | 9.50 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.28 | 6.00 | 10.00 | — | — |
| BetVictor | 1.22 | 5.75 | 10.00 | — | — |
| Betfred | 1.22 | 6.00 | 9.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.18 | 6.00 | 10.00 | — | — |
| SkyBet | 1.20 | 5.75 | 9.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven maçını kim kazanır?
Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %80; beraberlik %14.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi St. Gilloise 2.8 – 0.72 Oud-Heverlee Leuven.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %68, alt %32. 1.5 üst %86, 3.5 üst %43.
St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada St. Gilloise 5, Oud-Heverlee Leuven 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları
- Standard – Charleroi 1.5 gol üstü %79
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Antwerp 1.5 gol üstü %85
- Mechelen – St Truiden 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %87
- FC Koln – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
- Excelsior – Groningen 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- St. Gilloise maç tahminleri ve form
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
