Rennes – Auxerre Maç Tahmini
Ligue 1 · 11 Ekim 2026 18:15 · Sonuç 4-1. Tahminimiz: Rennes kazanır (%66) · oran 1.45. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rennes 2.35 – 0.97 Auxerre
En olası skorlar
2-0 10%2-1 10%1-1 9%1-0 8%3-0 8%
Neden?
- Form: Rennes son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Auxerre 1.2 — Rennes formda önde.
- Rennes güç puanında hafif önde (79 puan).
- Hücum: Rennes maç başına 1.93 gol beklentisi (xG) üretiyor, Auxerre 1.25. Savunmada Rennes 2.11, Auxerre 1.68 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%68); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rennes 2.4 – Auxerre 1.0; 2.5 üstü ihtimali %65, karşılıklı gol %58.
Rennes – Auxerre geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Rennes 3 galibiyet, 2 beraberlik, Auxerre 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.14 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %71.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Ligue 1 | Rennes – Auxerre | 4-1 | Rennes kazandı |
| 2026-02-22 | Ligue 1 | Auxerre – Rennes | 0-3 | Rennes kazandı |
| 2025-10-19 | Ligue 1 | Rennes – Auxerre | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-04-06 | Ligue 1 | Rennes – Auxerre | 0-1 | Auxerre kazandı |
| 2024-11-03 | Ligue 1 | Auxerre – Rennes | 4-0 | Auxerre kazandı |
| 2023-03-11 | Ligue 1 | Auxerre – Rennes | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-09-11 | Ligue 1 | Rennes – Auxerre | 5-0 | Rennes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.45 | 5.30 | 7.20 | 1.52 | 2.70 |
| Bet365 | 1.44 | 4.75 | 7.00 | 1.50 | 2.63 |
| Bet&Win | 1.43 | 5.00 | 6.50 | — | — |
| BetVictor | 1.40 | 4.60 | 6.50 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.60 | 6.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.40 | 4.75 | 6.50 | — | — |
| SkyBet | 1.40 | 4.75 | 6.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rennes – Auxerre maçını kim kazanır?
Modelimize göre rennes kazanır ihtimali %66; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Rennes 2.35 – 0.97 Auxerre.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %86, 3.5 üst %43.
Rennes – Auxerre maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Rennes 3, Auxerre 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Nice – Strasbourg 1.5 gol üstü %84
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
- Troyes – Marseille 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %87
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- FC Koln – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Antwerp 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Rennes maç tahminleri ve form
- Auxerre maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
