Motherwell – Celtic Maç Tahmini
Premiership · 11 Ekim 2026 14:00 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Celtic kazanır (%65) · oran 1.66. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Motherwell 1.1 – 2.43 Celtic
En olası skorlar
1-2 10%0-2 9%1-1 8%1-3 8%0-3 7%
Neden?
- Form: Motherwell son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Celtic 2.4 — Celtic formda önde.
- Güç farkı belirgin: Celtic güç puanında 141 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%65 vs %61).
- Gol beklentisi: Motherwell 1.1 – Celtic 2.4; 2.5 üstü ihtimali %69, karşılıklı gol %62.
Motherwell – Celtic geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Motherwell 1 galibiyet, 0 beraberlik, Celtic 7 galibiyet. Maç başına ortalama 3.62 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Premiership | Motherwell – Celtic | 0-2 | Celtic kazandı |
| 2026-05-13 | Premiership | Motherwell – Celtic | 2-3 | Celtic kazandı |
| 2026-03-14 | Premiership | Celtic – Motherwell | 3-1 | Celtic kazandı |
| 2025-12-30 | Premiership | Motherwell – Celtic | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-10-05 | Premiership | Celtic – Motherwell | 3-2 | Celtic kazandı |
| 2025-02-02 | Premiership | Motherwell – Celtic | 1-3 | Celtic kazandı |
| 2024-12-26 | Premiership | Celtic – Motherwell | 4-0 | Celtic kazandı |
| 2024-10-27 | Premiership | Motherwell – Celtic | 0-3 | Celtic kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.80 | 4.50 | 1.66 | 1.14 | 2.34 |
| Bet365 | 4.75 | 4.50 | 1.53 | 1.44 | 2.75 |
| Bet&Win | 4.80 | 4.33 | 1.58 | — | — |
| BetVictor | 4.80 | 4.20 | 1.55 | — | — |
| Betfred | 5.00 | 4.50 | 1.60 | — | — |
| Paddy Power | 5.00 | 4.50 | 1.50 | — | — |
| SkyBet | 5.00 | 4.33 | 1.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Motherwell – Celtic maçını kim kazanır?
Modelimize göre celtic kazanır ihtimali %65; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Motherwell 1.1 – 2.43 Celtic.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %69, alt %31. 1.5 üst %87, 3.5 üst %42.
Motherwell – Celtic maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Motherwell 1, Celtic 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Premiership maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- FC Koln – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Antwerp 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Celtic maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
