Benfica – Guimaraes Maç Tahmini
Primeira Liga · 11 Ekim 2026 20:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Benfica kazanır (%81) · oran 1.25. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Benfica 2.79 – 0.64 Guimaraes
En olası skorlar
2-0 13%3-0 12%1-0 9%4-0 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Benfica son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Guimaraes 1.0 — Benfica formda önde.
- Güç farkı belirgin: Benfica güç puanında 220 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%81); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Benfica 2.8 – Guimaraes 0.6; 2.5 üstü ihtimali %67, karşılıklı gol %51.
Benfica – Guimaraes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Benfica 7 galibiyet, 1 beraberlik, Guimaraes 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Primeira Liga | Benfica – Guimaraes | 2-0 | Benfica kazandı |
| 2026-03-21 | Primeira Liga | Benfica – Guimaraes | 3-0 | Benfica kazandı |
| 2025-11-01 | Primeira Liga | Guimaraes – Benfica | 0-3 | Benfica kazandı |
| 2025-04-19 | Primeira Liga | Guimaraes – Benfica | 0-3 | Benfica kazandı |
| 2024-12-07 | Primeira Liga | Benfica – Guimaraes | 1-0 | Benfica kazandı |
| 2024-02-11 | Primeira Liga | Guimaraes – Benfica | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-09-02 | Primeira Liga | Benfica – Guimaraes | 4-0 | Benfica kazandı |
| 2023-03-18 | Primeira Liga | Benfica – Guimaraes | 5-1 | Benfica kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.23 | 7.40 | 16.00 | 1.46 | 2.84 |
| Bet365 | 1.19 | 6.00 | 12.00 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 1.24 | 6.00 | 12.00 | — | — |
| BetVictor | 1.18 | 6.00 | 11.50 | — | — |
| Betfred | 1.20 | 6.00 | 11.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.17 | 6.50 | 13.00 | — | — |
| SkyBet | 1.20 | 6.25 | 11.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Benfica – Guimaraes maçını kim kazanır?
Modelimize göre benfica kazanır ihtimali %81; beraberlik %13.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Benfica 2.79 – 0.64 Guimaraes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %67, alt %33. 1.5 üst %87, 3.5 üst %43.
Benfica – Guimaraes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Benfica 7, Guimaraes 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Rio Ave – Nacional 3.5 gol altı %73
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- Arouca – Estrela 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %87
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- FC Koln – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Antwerp 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Benfica maç tahminleri ve form
- Guimaraes maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
