BankoZeka

Standard – Charleroi Maç Tahmini

Pro League · 11 Ekim 2026 14:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%40) · oran 2.30. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Standard30% 3.00
Beraberlik30% 3.50
Charleroi40% 2.30

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var60% ~1.75
Karşılıklı gol yok40% ~2.33

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.29
2.5 gol üstü54% 1.81
3.5 gol üstü31% ~3.25

Gol beklentisi: Standard 1.3 – 1.53 Charleroi

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 8%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Standard – Charleroi geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Standard 2 galibiyet, 1 beraberlik, Charleroi 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-11Pro LeagueStandard – Charleroi0-1Charleroi kazandı
2026-05-23Pro LeagueStandard – Charleroi0-2Charleroi kazandı
2026-04-18Pro LeagueCharleroi – Standard1-2Standard kazandı
2026-01-18Pro LeagueCharleroi – Standard2-0Charleroi kazandı
2025-10-31Pro LeagueStandard – Charleroi3-1Standard kazandı
2025-05-04Pro LeagueStandard – Charleroi0-1Charleroi kazandı
2025-04-06Pro LeagueCharleroi – Standard1-0Charleroi kazandı
2024-11-30Pro LeagueCharleroi – Standard1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.941.612.261.812.00
Bet3652.903.252.251.802.00
Bet&Win2.953.502.30——
BetVictor2.803.402.30——
Betfred2.803.402.30——
Paddy Power2.803.402.20——
SkyBet2.753.302.15——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Standard

10.31 EKortrijk1-1 B
10.25 DGenk2-1 M
10.11 ECharleroi0-1 M
09.18 DGent2-1 M
09.12 DWesterlo4-2 M

Charleroi

11.01 ERAAL La Louviere5-2 G
10.24 DAntwerp3-0 M
10.11 DStandard0-1 G
09.19 ECercle Brugge3-2 G
09.13 DWaregem0-1 G

Sık sorulanlar

Standard – Charleroi maçını kim kazanır?

Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %40; beraberlik %30.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Standard 1.3 – 1.53 Charleroi.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %79, 3.5 üst %31.

Standard – Charleroi maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Standard 2, Charleroi 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

11 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: