FC Koln – M'gladbach Maç Tahmini
Bundesliga · 11 Ekim 2026 16:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: FC Koln kazanır (%43) · oran 2.10. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: FC Koln 1.87 – 1.49 M'gladbach
En olası skorlar
1-1 10%2-1 9%1-2 7%2-2 7%2-0 6%
Neden?
- Form: FC Koln son 5 maçta ortalama 0.8 puan, M'gladbach 0.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: FC Koln maç başına 1.90 gol beklentisi (xG) üretiyor, M'gladbach 1.52. Savunmada FC Koln 1.95, M'gladbach 2.21 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: FC Koln 1.9 – M'gladbach 1.5; 2.5 üstü ihtimali %65, karşılıklı gol %65.
FC Koln – M'gladbach geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: FC Koln 3 galibiyet, 3 beraberlik, M'gladbach 2 galibiyet. Maç başına ortalama 4.25 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Bundesliga | FC Koln – M'gladbach | 2-1 | FC Koln kazandı |
| 2026-03-21 | Bundesliga | FC Koln – M'gladbach | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-11-08 | Bundesliga | M'gladbach – FC Koln | 3-1 | M'gladbach kazandı |
| 2024-03-09 | Bundesliga | M'gladbach – FC Koln | 3-3 | Beraberlik |
| 2023-10-22 | Bundesliga | FC Koln – M'gladbach | 3-1 | FC Koln kazandı |
| 2023-04-02 | Bundesliga | FC Koln – M'gladbach | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-10-09 | Bundesliga | M'gladbach – FC Koln | 5-2 | M'gladbach kazandı |
| 2022-04-16 | Bundesliga | M'gladbach – FC Koln | 1-3 | FC Koln kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.10 | 4.00 | 3.50 | 1.53 | 2.74 |
| Bet365 | 2.00 | 3.90 | 3.30 | 1.50 | 2.63 |
| Bet&Win | 1.98 | 3.90 | 3.40 | — | — |
| BetVictor | 1.95 | 3.70 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 4.00 | 3.30 | — | — |
| Paddy Power | 1.95 | 4.00 | 3.25 | — | — |
| SkyBet | 2.00 | 3.90 | 3.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
FC Koln – M'gladbach maçını kim kazanır?
Modelimize göre fc koln kazanır ihtimali %43; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %65. Gol beklentisi FC Koln 1.87 – 1.49 M'gladbach.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %86, 3.5 üst %41.
FC Koln – M'gladbach maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada FC Koln 3, M'gladbach 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Bundesliga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %87
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Antwerp 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- FC Koln maç tahminleri ve form
- M'gladbach maç tahminleri ve form
- Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
