Mechelen – St Truiden Maç Tahmini
Pro League · 11 Ekim 2026 20:15 · Sonuç 4-3. Tahminimiz: St Truiden kazanır (%43) · oran 2.15. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Mechelen 1.32 – 1.65 St Truiden
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 7%0-2 7%
Neden?
- Form: Mechelen son 5 maçta ortalama 0.4 puan, St Truiden 1.2 — St Truiden formda önde.
- St Truiden güç puanında hafif önde (77 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Mechelen 1.3 – St Truiden 1.6; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %59.
Mechelen – St Truiden geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Mechelen 1 galibiyet, 1 beraberlik, St Truiden 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Pro League | Mechelen – St Truiden | 4-3 | Mechelen kazandı |
| 2026-05-24 | Pro League | St Truiden – Mechelen | 3-0 | St Truiden kazandı |
| 2026-04-26 | Pro League | Mechelen – St Truiden | 1-4 | St Truiden kazandı |
| 2025-12-21 | Pro League | St Truiden – Mechelen | 1-0 | St Truiden kazandı |
| 2025-10-04 | Pro League | Mechelen – St Truiden | 1-3 | St Truiden kazandı |
| 2025-02-21 | Pro League | Mechelen – St Truiden | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-11-08 | Pro League | St Truiden – Mechelen | 2-1 | St Truiden kazandı |
| 2024-05-12 | Pro League | St Truiden – Mechelen | 2-1 | St Truiden kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.35 | 3.50 | 1.12 | 1.69 | 2.16 |
| Bet365 | 3.20 | 3.50 | 2.05 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 3.25 | 3.60 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 3.10 | 3.50 | 2.10 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.60 | 2.05 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.60 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.00 | 3.50 | 2.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Mechelen – St Truiden maçını kim kazanır?
Modelimize göre st truiden kazanır ihtimali %43; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Mechelen 1.32 – 1.65 St Truiden.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %79, 3.5 üst %34.
Mechelen – St Truiden maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Mechelen 1, St Truiden 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları
- Standard – Charleroi 1.5 gol üstü %79
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Antwerp 1.5 gol üstü %85
- Mechelen – St Truiden 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %87
- FC Koln – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
- Excelsior – Groningen 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Mechelen maç tahminleri ve form
- St Truiden maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
