BankoZeka

Utrecht – Willem II Maç Tahmini

Eredivisie · 11 Ekim 2026 13:15 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Utrecht kazanır (%60) · oran 1.56. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Utrecht60% 1.56
Beraberlik24% 4.75
Willem II16% 6.40

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var58% ~1.67
Karşılıklı gol yok42% ~2.49

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü86% ~1.16
2.5 gol üstü64% 1.50
3.5 gol üstü40% ~2.25

Gol beklentisi: Utrecht 2.19 – 1.09 Willem II

En olası skorlar

2-1 10%1-1 9%2-0 9%1-0 8%3-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Utrecht – Willem II geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Utrecht 6 galibiyet, 1 beraberlik, Willem II 1 galibiyet. Maç başına ortalama 4.5 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %88.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-11EredivisieUtrecht – Willem II3-1Utrecht kazandı
2025-03-09EredivisieWillem II – Utrecht2-3Utrecht kazandı
2024-09-21EredivisieUtrecht – Willem II3-2Utrecht kazandı
2022-05-15EredivisieWillem II – Utrecht3-0Willem II kazandı
2021-10-31EredivisieUtrecht – Willem II5-1Utrecht kazandı
2021-05-01EredivisieUtrecht – Willem II3-2Utrecht kazandı
2021-02-19EredivisieWillem II – Utrecht0-6Utrecht kazandı
2020-02-16EredivisieWillem II – Utrecht1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.564.706.401.021.25
Bet3651.504.336.001.482.60
Bet&Win1.534.605.50——
BetVictor1.504.505.50——
Betfred1.444.505.50——
Paddy Power1.404.505.50——
SkyBet1.404.335.25——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Utrecht

11.01 DTelstar4-2 M
10.24 EZwolle1-1 B
10.18 DTwente1-2 G
10.11 EWillem II3-1 G
09.20 DFeyenoord5-0 M

Willem II

10.31 DPSV Eindhoven7-0 M
10.24 ECambuur1-6 M
10.17 DSparta Rotterdam3-2 M
10.11 DUtrecht3-1 M
09.19 EFor Sittard0-1 M

Sık sorulanlar

Utrecht – Willem II maçını kim kazanır?

Modelimize göre utrecht kazanır ihtimali %60; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Utrecht 2.19 – 1.09 Willem II.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %86, 3.5 üst %40.

Utrecht – Willem II maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Utrecht 6, Willem II 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

11 Ekim 2026 günü diğer Eredivisie maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: