Arouca – Estrela Maç Tahmini
Primeira Liga · 11 Ekim 2026 22:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Arouca kazanır (%42) · oran 2.20. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.32). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Arouca 1.54 – 1.25 Estrela
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 9%1-2 7%2-0 7%
Neden?
- Form: Arouca son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Estrela 1.6 — Estrela formda önde.
- Arouca güç puanında hafif önde (56 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Arouca 1.5 – Estrela 1.2; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %57.
Arouca – Estrela geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Arouca 4 galibiyet, 1 beraberlik, Estrela 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.14 gol, karşılıklı gol oranı %43, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Primeira Liga | Arouca – Estrela | 1-0 | Arouca kazandı |
| 2026-04-19 | Primeira Liga | Arouca – Estrela | 1-0 | Arouca kazandı |
| 2025-12-07 | Primeira Liga | Estrela – Arouca | 3-1 | Estrela kazandı |
| 2025-04-19 | Primeira Liga | Arouca – Estrela | 1-0 | Arouca kazandı |
| 2024-12-09 | Primeira Liga | Estrela – Arouca | 2-1 | Estrela kazandı |
| 2024-05-05 | Primeira Liga | Arouca – Estrela | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-12-28 | Primeira Liga | Estrela – Arouca | 1-4 | Arouca kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.12 | 3.35 | 2.76 | 1.89 | 1.80 |
| Bet365 | 2.05 | 3.30 | 3.50 | 1.90 | 1.95 |
| Bet&Win | 2.15 | 3.30 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.30 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.05 | 3.50 | 3.25 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.40 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Arouca – Estrela maçını kim kazanır?
Modelimize göre arouca kazanır ihtimali %42; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Arouca 1.54 – 1.25 Estrela.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %77, 3.5 üst %30.
Arouca – Estrela maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Arouca 4, Estrela 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %43.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Rio Ave – Nacional 3.5 gol altı %73
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- Arouca – Estrela 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %87
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- FC Koln – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Antwerp 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Arouca maç tahminleri ve form
- Estrela maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
