BankoZeka

Zwolle – Cambuur Maç Tahmini

Eredivisie · 11 Ekim 2026 15:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Zwolle kazanır (%42) · oran 2.00. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.18). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Zwolle42% 2.00
Beraberlik28% 4.00
Cambuur30% 3.75

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var63% ~1.55
Karşılıklı gol yok37% ~2.83

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü84% ~1.18
2.5 gol üstü63% 1.54
3.5 gol üstü39% ~2.36

Gol beklentisi: Zwolle 1.77 – 1.47 Cambuur

En olası skorlar

1-1 11%2-1 9%1-2 8%2-2 7%1-0 6%

Neden?

REKLAM
reklam

Zwolle – Cambuur geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Zwolle 2 galibiyet, 1 beraberlik, Cambuur 5 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-11EredivisieZwolle – Cambuur0-1Cambuur kazandı
2022-02-12EredivisieCambuur – Zwolle3-4Zwolle kazandı
2021-11-06EredivisieZwolle – Cambuur1-2Cambuur kazandı
2016-02-27EredivisieCambuur – Zwolle1-0Cambuur kazandı
2015-08-12EredivisieZwolle – Cambuur2-2Beraberlik
2015-03-07EredivisieZwolle – Cambuur6-1Zwolle kazandı
2014-12-20EredivisieCambuur – Zwolle2-1Cambuur kazandı
2014-02-16EredivisieCambuur – Zwolle3-1Cambuur kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.984.003.751.501.25
Bet3651.953.753.501.532.40
Bet&Win1.933.903.50——
BetVictor1.913.903.50——
Betfred1.913.753.30——
Paddy Power1.873.803.30——
SkyBet1.853.603.25——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Zwolle

11.01 EDen Haag1-0 G
10.24 DUtrecht1-1 B
10.18 EGo Ahead Eagles4-1 G
10.11 ECambuur0-1 M
09.18 DGroningen3-0 M

Cambuur

10.31 EGo Ahead Eagles4-0 G
10.24 DWillem II1-6 G
10.18 EAZ Alkmaar2-2 B
10.11 DZwolle0-1 G
09.19 DDen Haag1-1 B

Sık sorulanlar

Zwolle – Cambuur maçını kim kazanır?

Modelimize göre zwolle kazanır ihtimali %42; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Zwolle 1.77 – 1.47 Cambuur.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %84, 3.5 üst %39.

Zwolle – Cambuur maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Zwolle 2, Cambuur 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

11 Ekim 2026 günü diğer Eredivisie maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: