Rodez – Nancy Maç Tahmini
Ligue 2 · 18 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 3-4. Tahminimiz: Rodez kazanır (%38) · oran 2.54. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rodez 1.48 – 1.35 Nancy
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 8%1-2 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Rodez son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Nancy 1.2 — form dengeli.
- Rodez güç puanında hafif önde (84 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rodez 1.5 – Nancy 1.4; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %57.
Rodez – Nancy geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Rodez 2 galibiyet, 5 beraberlik, Nancy 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-18 | Ligue 2 | Rodez – Nancy | 3-4 | Nancy kazandı |
| 2026-01-23 | Ligue 2 | Nancy – Rodez | 1-3 | Rodez kazandı |
| 2025-08-09 | Ligue 2 | Rodez – Nancy | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-04-19 | Ligue 2 | Rodez – Nancy | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-11-20 | Ligue 2 | Nancy – Rodez | 0-2 | Rodez kazandı |
| 2021-05-08 | Ligue 2 | Rodez – Nancy | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-01-08 | Ligue 2 | Nancy – Rodez | 2-2 | Beraberlik |
| 2020-02-07 | Ligue 2 | Rodez – Nancy | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.54 | 3.50 | 3.00 | 1.96 | 1.99 |
| Bet365 | 2.30 | 3.10 | 2.80 | 1.85 | 1.95 |
| Bet&Win | 2.37 | 3.30 | 2.85 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| Paddy Power | 2.25 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.25 | 2.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rodez – Nancy maçını kim kazanır?
Modelimize göre rodez kazanır ihtimali %38; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Rodez 1.48 – 1.35 Nancy.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %76, 3.5 üst %30.
Rodez – Nancy maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Rodez 2, Nancy 1 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Dijon 1.5 gol üstü %75
- Grenoble – Clermont 3.5 gol altı %80
- Laval – Sochaux 3.5 gol altı %75
- Pau FC – Dunkerque 1.5 gol üstü %75
- Reims – Montpellier 1.5 gol üstü %75
- Rodez – Nancy 1.5 gol üstü %76
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Union Berlin 1.5 gol üstü %97
- Wolfsburg – Darmstadt 1.5 gol üstü %88
- Groningen – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Greuther Furth – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Brentford – Chelsea 1.5 gol üstü %86
- Monaco – Lens 1.5 gol üstü %83
- Albacete – Cordoba 1.5 gol üstü %80
- Monza – Sassuolo 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Rodez maç tahminleri ve form
- Nancy maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 18 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
