BankoZeka

Pau FC – Dunkerque Maç Tahmini

Ligue 2 · 18 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Pau FC kazanır (%41) · oran 2.38. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Pau FC41% 2.38
Beraberlik29% 3.50
Dunkerque30% 3.30

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var56% ~1.77
Karşılıklı gol yok44% ~2.29

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü75% ~1.30
2.5 gol üstü53% 1.90
3.5 gol üstü31% ~3.33

Gol beklentisi: Pau FC 1.52 – 1.29 Dunkerque

En olası skorlar

1-1 12%2-1 9%1-0 9%1-2 8%0-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Pau FC – Dunkerque geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Pau FC 1 galibiyet, 2 beraberlik, Dunkerque 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-18Ligue 2Pau FC – Dunkerque2-0Pau FC kazandı
2026-01-16Ligue 2Dunkerque – Pau FC3-1Dunkerque kazandı
2025-10-24Ligue 2Pau FC – Dunkerque0-3Dunkerque kazandı
2025-01-10Ligue 2Pau FC – Dunkerque1-1Beraberlik
2024-09-20Ligue 2Dunkerque – Pau FC3-2Dunkerque kazandı
2024-03-09Ligue 2Dunkerque – Pau FC1-0Dunkerque kazandı
2023-12-02Ligue 2Pau FC – Dunkerque1-1Beraberlik
2022-03-12Ligue 2Dunkerque – Pau FC1-0Dunkerque kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.383.503.301.902.06
Bet3652.153.103.001.851.95
Bet&Win2.303.402.90——
BetVictor2.253.403.00——
Betfred2.203.402.88——
Paddy Power2.203.203.00——
SkyBet2.153.102.90——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Pau FC

10.30 DMetz1-3 G
10.23 EGrenoble2-1 G
10.16 DGuingamp1-2 G
10.09 ELaval3-2 G
09.18 EDunkerque2-0 G

Dunkerque

10.30 DRodez1-0 M
10.23 EMetz1-1 B
10.17 DNantes2-3 G
10.09 EAnnecy0-1 M
09.18 DPau FC2-0 M

Sık sorulanlar

Pau FC – Dunkerque maçını kim kazanır?

Modelimize göre pau fc kazanır ihtimali %41; beraberlik %29.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Pau FC 1.52 – 1.29 Dunkerque.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %75, 3.5 üst %31.

Pau FC – Dunkerque maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Pau FC 1, Dunkerque 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

18 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: