Monaco – Lens Maç Tahmini
Ligue 1 · 18 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Monaco kazanır (%43) · oran 2.10. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Monaco 1.74 – 1.44 Lens
En olası skorlar
1-1 11%2-1 9%1-2 8%1-0 7%2-2 7%
Neden?
- Form: Monaco son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Lens 1.4 — Monaco formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Monaco maç başına 1.45 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lens 2.34. Savunmada Monaco 1.42, Lens 1.39 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Monaco 1.7 – Lens 1.4; 2.5 üstü ihtimali %61, karşılıklı gol %63.
Monaco – Lens geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Monaco 4 galibiyet, 1 beraberlik, Lens 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-18 | Ligue 1 | Monaco – Lens | 2-1 | Monaco kazandı |
| 2026-02-21 | Ligue 1 | Lens – Monaco | 2-3 | Monaco kazandı |
| 2025-11-08 | Ligue 1 | Monaco – Lens | 1-4 | Lens kazandı |
| 2025-05-17 | Ligue 1 | Lens – Monaco | 4-0 | Lens kazandı |
| 2024-09-01 | Ligue 1 | Monaco – Lens | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-02-25 | Ligue 1 | Lens – Monaco | 2-3 | Monaco kazandı |
| 2023-09-02 | Ligue 1 | Monaco – Lens | 3-0 | Monaco kazandı |
| 2023-04-22 | Ligue 1 | Lens – Monaco | 3-0 | Lens kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.10 | 3.80 | 3.75 | 1.66 | 2.48 |
| Bet365 | 2.05 | 3.70 | 3.40 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.00 | 3.70 | 3.40 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.75 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 3.75 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.60 | 3.50 | — | — |
| SkyBet | 2.00 | 3.75 | 3.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Monaco – Lens maçını kim kazanır?
Modelimize göre monaco kazanır ihtimali %43; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Monaco 1.74 – 1.44 Lens.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %83, 3.5 üst %40.
Monaco – Lens maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Monaco 4, Lens 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Eylül 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Union Berlin 1.5 gol üstü %97
- Wolfsburg – Darmstadt 1.5 gol üstü %88
- Groningen – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Greuther Furth – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Brentford – Chelsea 1.5 gol üstü %86
- Albacete – Cordoba 1.5 gol üstü %80
- Grenoble – Clermont 3.5 gol altı %80
- Monza – Sassuolo 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Monaco maç tahminleri ve form
- Lens maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 18 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
