Monza – Sassuolo Maç Tahmini
Serie A · 18 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Sassuolo kazanır (%38) · oran 2.70. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Monza 1.38 – 1.49 Sassuolo
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: Monza son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Sassuolo 1.4 — Sassuolo formda önde.
- Sassuolo güç puanında hafif önde (57 puan).
- Hücum: Monza maç başına 2.13 gol beklentisi (xG) üretiyor, Sassuolo 1.53. Savunmada Monza 1.31, Sassuolo 1.64 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Monza 1.4 – Sassuolo 1.5; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %59.
Monza – Sassuolo geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Monza 4 galibiyet, 1 beraberlik, Sassuolo 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %60, 2.5 üst %40.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-18 | Serie A | Monza – Sassuolo | 2-1 | Monza kazandı |
| 2024-01-28 | Serie A | Monza – Sassuolo | 1-0 | Monza kazandı |
| 2023-10-02 | Serie A | Sassuolo – Monza | 0-1 | Monza kazandı |
| 2023-05-19 | Serie A | Sassuolo – Monza | 1-2 | Monza kazandı |
| 2023-01-22 | Serie A | Monza – Sassuolo | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.88 | 3.50 | 2.70 | 1.78 | 2.26 |
| Bet365 | 2.70 | 3.40 | 2.55 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.70 | 3.40 | 2.55 | — | — |
| BetVictor | 2.63 | 3.50 | 2.50 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.40 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.75 | 3.30 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.70 | 3.40 | 2.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Monza – Sassuolo maçını kim kazanır?
Modelimize göre sassuolo kazanır ihtimali %38; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Monza 1.38 – 1.49 Sassuolo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
Monza – Sassuolo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Monza 4, Sassuolo 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %60.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Eylül 2026 günü diğer Serie A maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Union Berlin 1.5 gol üstü %97
- Wolfsburg – Darmstadt 1.5 gol üstü %88
- Groningen – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Greuther Furth – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Brentford – Chelsea 1.5 gol üstü %86
- Monaco – Lens 1.5 gol üstü %83
- Albacete – Cordoba 1.5 gol üstü %80
- Grenoble – Clermont 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- Monza maç tahminleri ve form
- Sassuolo maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 18 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
