Laval – Sochaux Maç Tahmini
Ligue 2 · 18 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Laval kazanır (%36) · oran 2.44. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Laval 1.29 – 1.21 Sochaux
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%0-1 9%0-0 9%2-1 8%
Neden?
- Form: Laval son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Sochaux 1.8 — Sochaux formda önde.
- Sochaux güç puanında hafif önde (65 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Laval 1.3 – Sochaux 1.2; 2.5 üstü ihtimali %45, karşılıklı gol %53.
Laval – Sochaux geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Laval 1 galibiyet, 5 beraberlik, Sochaux 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-18 | Ligue 2 | Laval – Sochaux | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-22 | Ligue 2 | Laval – Sochaux | 2-1 | Laval kazandı |
| 2022-09-02 | Ligue 2 | Sochaux – Laval | 4-1 | Sochaux kazandı |
| 2017-02-17 | Ligue 2 | Sochaux – Laval | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-09-20 | Ligue 2 | Laval – Sochaux | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-04-08 | Ligue 2 | Laval – Sochaux | 1-2 | Sochaux kazandı |
| 2015-11-24 | Ligue 2 | Sochaux – Laval | 0-0 | Beraberlik |
| 2015-04-03 | Ligue 2 | Laval – Sochaux | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.44 | 3.20 | 3.35 | 2.28 | 1.75 |
| Bet365 | 2.25 | 3.00 | 3.00 | 2.15 | 1.67 |
| Bet&Win | 2.30 | 3.25 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.20 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.20 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.20 | 3.10 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.10 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Laval – Sochaux maçını kim kazanır?
Modelimize göre laval kazanır ihtimali %36; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Laval 1.29 – 1.21 Sochaux.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %45, alt %55. 1.5 üst %70, 3.5 üst %25.
Laval – Sochaux maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Laval 1, Sochaux 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Dijon 1.5 gol üstü %75
- Grenoble – Clermont 3.5 gol altı %80
- Laval – Sochaux 3.5 gol altı %75
- Pau FC – Dunkerque 1.5 gol üstü %75
- Reims – Montpellier 1.5 gol üstü %75
- Rodez – Nancy 1.5 gol üstü %76
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Union Berlin 1.5 gol üstü %97
- Wolfsburg – Darmstadt 1.5 gol üstü %88
- Groningen – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Greuther Furth – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Brentford – Chelsea 1.5 gol üstü %86
- Monaco – Lens 1.5 gol üstü %83
- Albacete – Cordoba 1.5 gol üstü %80
- Monza – Sassuolo 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Laval maç tahminleri ve form
- Sochaux maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 18 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
