Reims – Montpellier Maç Tahmini
Ligue 2 · 18 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Reims kazanır (%43) · oran 2.18. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Reims 1.57 – 1.22 Montpellier
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 9%2-0 8%1-2 7%
Neden?
- Form: Reims son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Montpellier 2.0 — form dengeli.
- Reims güç puanında hafif önde (55 puan).
- Hücum: Reims maç başına 0.97 gol beklentisi (xG) üretiyor, Montpellier 0.88. Savunmada Reims 1.78, Montpellier 2.08 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Reims 1.6 – Montpellier 1.2; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %56.
Reims – Montpellier geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Reims 3 galibiyet, 3 beraberlik, Montpellier 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-18 | Ligue 2 | Reims – Montpellier | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-02-27 | Ligue 2 | Montpellier – Reims | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-11-24 | Ligue 2 | Reims – Montpellier | 2-0 | Reims kazandı |
| 2025-04-27 | Ligue 1 | Montpellier – Reims | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-10-06 | Ligue 1 | Reims – Montpellier | 4-2 | Reims kazandı |
| 2024-04-21 | Ligue 1 | Reims – Montpellier | 1-2 | Montpellier kazandı |
| 2023-08-27 | Ligue 1 | Montpellier – Reims | 1-3 | Reims kazandı |
| 2023-06-03 | Ligue 1 | Reims – Montpellier | 1-3 | Montpellier kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.18 | 3.45 | 3.75 | 1.96 | 1.99 |
| Bet365 | 2.05 | 3.10 | 3.30 | 1.90 | 1.90 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.30 | 3.30 | — | — |
| BetVictor | 2.10 | 3.40 | 3.30 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.30 | 3.25 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.20 | 3.50 | — | — |
| SkyBet | 2.00 | 3.10 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Reims – Montpellier maçını kim kazanır?
Modelimize göre reims kazanır ihtimali %43; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Reims 1.57 – 1.22 Montpellier.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %75, 3.5 üst %29.
Reims – Montpellier maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Reims 3, Montpellier 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Dijon 1.5 gol üstü %75
- Grenoble – Clermont 3.5 gol altı %80
- Laval – Sochaux 3.5 gol altı %75
- Pau FC – Dunkerque 1.5 gol üstü %75
- Reims – Montpellier 1.5 gol üstü %75
- Rodez – Nancy 1.5 gol üstü %76
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Union Berlin 1.5 gol üstü %97
- Wolfsburg – Darmstadt 1.5 gol üstü %88
- Groningen – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Greuther Furth – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Brentford – Chelsea 1.5 gol üstü %86
- Monaco – Lens 1.5 gol üstü %83
- Albacete – Cordoba 1.5 gol üstü %80
- Monza – Sassuolo 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Reims maç tahminleri ve form
- Montpellier maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 18 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
