BankoZeka

Grenoble – Clermont Maç Tahmini

Ligue 2 · 18 Eylül 2026 21:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Grenoble kazanır (%35) · oran 2.58. En olası seçim 3.5 Alt %80 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Grenoble35% 2.58
Beraberlik32% 3.15
Clermont33% 3.30

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var52% ~2.20
Karşılıklı gol yok48% ~1.83

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü67% ~1.52
2.5 gol üstü42% 2.58
3.5 gol üstü20% ~5.39

Gol beklentisi: Grenoble 1.2 – 1.16 Clermont

En olası skorlar

1-1 14%1-0 11%0-1 10%0-0 10%2-1 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Grenoble – Clermont geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Grenoble 1 galibiyet, 4 beraberlik, Clermont 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-18Ligue 2Grenoble – Clermont1-1Beraberlik
2026-04-03Ligue 2Grenoble – Clermont2-2Beraberlik
2025-08-22Ligue 2Clermont – Grenoble2-1Clermont kazandı
2025-03-14Ligue 2Clermont – Grenoble0-0Beraberlik
2024-09-27Ligue 2Grenoble – Clermont3-0Grenoble kazandı
2021-05-03Ligue 2Grenoble – Clermont1-2Clermont kazandı
2021-01-05Ligue 2Clermont – Grenoble3-0Clermont kazandı
2019-12-03Ligue 2Grenoble – Clermont1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.583.153.302.581.60
Bet3652.302.803.102.401.53
Bet&Win2.373.103.00——
BetVictor2.383.103.10——
Betfred2.303.103.00——
Paddy Power2.303.103.00——
SkyBet2.253.002.90——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Grenoble

10.30 EDijon1-3 M
10.23 DPau FC2-1 M
10.16 EBoulogne0-2 M
10.09 DMontpellier2-0 M
09.18 EClermont1-1 B

Clermont

10.30 DNantes1-1 B
10.23 EGuingamp0-2 M
10.16 DLaval3-3 B
10.10 ERed Star2-3 M
09.18 DGrenoble1-1 B

Sık sorulanlar

Grenoble – Clermont maçını kim kazanır?

Modelimize göre grenoble kazanır ihtimali %35; beraberlik %32.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Grenoble 1.2 – 1.16 Clermont.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %42, alt %58. 1.5 üst %67, 3.5 üst %20.

Grenoble – Clermont maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Grenoble 1, Clermont 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

18 Eylül 2026 günü diğer Ligue 2 maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: