Brentford – Chelsea Maç Tahmini
Premier League · 18 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Chelsea kazanır (%39) · oran 2.66. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Brentford 1.58 – 1.71 Chelsea
En olası skorlar
1-1 11%1-2 9%2-1 8%2-2 7%0-1 6%
Neden?
- Form: Brentford son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Chelsea 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Brentford maç başına 1.73 gol beklentisi (xG) üretiyor, Chelsea 1.70. Savunmada Brentford 1.82, Chelsea 1.79 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Brentford 1.6 – Chelsea 1.7; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %68.
Brentford – Chelsea geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Brentford 3 galibiyet, 3 beraberlik, Chelsea 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-18 | Premier League | Brentford – Chelsea | 3-0 | Brentford kazandı |
| 2026-01-17 | Premier League | Chelsea – Brentford | 2-0 | Chelsea kazandı |
| 2025-09-13 | Premier League | Brentford – Chelsea | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-04-06 | Premier League | Brentford – Chelsea | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-12-15 | Premier League | Chelsea – Brentford | 2-1 | Chelsea kazandı |
| 2024-03-02 | Premier League | Brentford – Chelsea | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-10-28 | Premier League | Chelsea – Brentford | 0-2 | Brentford kazandı |
| 2023-04-26 | Premier League | Chelsea – Brentford | 0-2 | Brentford kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.70 | 3.90 | 2.66 | 1.53 | 2.82 |
| Bet365 | 2.55 | 3.80 | 2.45 | 1.50 | 2.63 |
| Bet&Win | 2.55 | 3.75 | 2.50 | — | — |
| BetVictor | 2.63 | 3.60 | 2.50 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.75 | 2.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.60 | 3.60 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.60 | 3.75 | 2.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Brentford – Chelsea maçını kim kazanır?
Modelimize göre chelsea kazanır ihtimali %39; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %68. Gol beklentisi Brentford 1.58 – 1.71 Chelsea.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %86, 3.5 üst %43.
Brentford – Chelsea maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Brentford 3, Chelsea 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Eylül 2026 günü diğer Premier League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Union Berlin 1.5 gol üstü %97
- Wolfsburg – Darmstadt 1.5 gol üstü %88
- Groningen – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Greuther Furth – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Monaco – Lens 1.5 gol üstü %83
- Albacete – Cordoba 1.5 gol üstü %80
- Grenoble – Clermont 3.5 gol altı %80
- Monza – Sassuolo 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Brentford maç tahminleri ve form
- Chelsea maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 18 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
