Sochaux – St Etienne Maç Tahmini
Ligue 2 · 8 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%51) · oran 2.10. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sochaux 1.04 – 1.71 St Etienne
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 10%0-2 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Sochaux son 5 maçta ortalama 0.0 puan, St Etienne 1.2 — St Etienne formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%51 vs %47).
- Gol beklentisi: Sochaux 1.0 – St Etienne 1.7; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %53.
Sochaux – St Etienne geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Sochaux 3 galibiyet, 1 beraberlik, St Etienne 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.71 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %71.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Ligue 2 | Sochaux – St Etienne | 0-3 | St Etienne kazandı |
| 2023-01-28 | Ligue 2 | St Etienne – Sochaux | 2-3 | Sochaux kazandı |
| 2022-10-10 | Ligue 2 | Sochaux – St Etienne | 2-1 | Sochaux kazandı |
| 2014-03-23 | Ligue 1 | St Etienne – Sochaux | 3-1 | St Etienne kazandı |
| 2013-11-02 | Ligue 1 | Sochaux – St Etienne | 0-0 | Beraberlik |
| 2013-02-02 | Ligue 1 | Sochaux – St Etienne | 1-2 | St Etienne kazandı |
| 2012-09-15 | Ligue 1 | St Etienne – Sochaux | 0-1 | Sochaux kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.75 | 3.30 | 2.10 | 2.04 | 1.64 |
| Bet365 | 3.60 | 3.40 | 1.91 | 2.05 | 1.75 |
| Bet&Win | 3.50 | 3.40 | 2.05 | — | — |
| BetVictor | 3.40 | 3.30 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| Paddy Power | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.30 | 3.25 | 1.95 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sochaux – St Etienne maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %51; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Sochaux 1.04 – 1.71 St Etienne.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Sochaux – St Etienne maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Sochaux 3, St Etienne 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.71 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nancy 3.5 gol altı %78
- Clermont – Reims 3.5 gol altı %75
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %73
- Metz – Guingamp 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Dijon 1.5 gol üstü %74
- Nantes – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Annecy 3.5 gol altı %75
- Rodez – Laval 1.5 gol üstü %74
- Sochaux – St Etienne 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Sochaux maç tahminleri ve form
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
