Rodez – Laval Maç Tahmini
Ligue 2 · 8 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Rodez kazanır (%42) · oran 2.06. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rodez 1.49 – 1.18 Laval
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%2-0 8%0-1 8%
Neden?
- Form: Rodez son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Laval 1.6 — Rodez formda önde.
- Rodez güç puanında hafif önde (74 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rodez 1.5 – Laval 1.2; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %54.
Rodez – Laval geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Rodez 2 galibiyet, 2 beraberlik, Laval 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Ligue 2 | Rodez – Laval | 3-1 | Rodez kazandı |
| 2026-04-24 | Ligue 2 | Laval – Rodez | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-08-22 | Ligue 2 | Rodez – Laval | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-04-18 | Ligue 2 | Laval – Rodez | 2-1 | Laval kazandı |
| 2024-09-24 | Ligue 2 | Rodez – Laval | 1-3 | Laval kazandı |
| 2024-01-27 | Ligue 2 | Rodez – Laval | 1-2 | Laval kazandı |
| 2023-08-19 | Ligue 2 | Laval – Rodez | 1-0 | Laval kazandı |
| 2023-04-15 | Ligue 2 | Rodez – Laval | 1-0 | Rodez kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.06 | 3.15 | 3.50 | 1.94 | 1.82 |
| Bet365 | 1.95 | 3.30 | 3.50 | 1.95 | 1.85 |
| Bet&Win | 2.00 | 3.30 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 1.95 | 3.25 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rodez – Laval maçını kim kazanır?
Modelimize göre rodez kazanır ihtimali %42; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Rodez 1.49 – 1.18 Laval.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %74, 3.5 üst %28.
Rodez – Laval maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Rodez 2, Laval 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nancy 3.5 gol altı %78
- Clermont – Reims 3.5 gol altı %75
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %73
- Metz – Guingamp 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Dijon 1.5 gol üstü %74
- Nantes – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Annecy 3.5 gol altı %75
- Rodez – Laval 1.5 gol üstü %74
- Sochaux – St Etienne 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Rodez maç tahminleri ve form
- Laval maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
