Metz – Guingamp Maç Tahmini
Ligue 2 · 8 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Metz kazanır (%42) · oran 2.10. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Metz 1.52 – 1.17 Guingamp
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%2-0 8%0-0 7%
Neden?
- Form: Metz son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Guingamp 0.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Metz maç başına 1.03 gol beklentisi (xG) üretiyor, Guingamp 1.24. Savunmada Metz 1.81, Guingamp 1.70 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Metz 1.5 – Guingamp 1.2; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %55.
Metz – Guingamp geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Metz 3 galibiyet, 2 beraberlik, Guingamp 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Ligue 2 | Metz – Guingamp | 2-1 | Metz kazandı |
| 2025-02-15 | Ligue 2 | Guingamp – Metz | 0-3 | Metz kazandı |
| 2024-10-25 | Ligue 2 | Metz – Guingamp | 1-0 | Metz kazandı |
| 2023-05-20 | Ligue 2 | Guingamp – Metz | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-09-12 | Ligue 2 | Metz – Guingamp | 3-6 | Guingamp kazandı |
| 2018-02-24 | Ligue 1 | Guingamp – Metz | 2-2 | Beraberlik |
| 2017-08-05 | Ligue 1 | Metz – Guingamp | 1-3 | Guingamp kazandı |
| 2017-05-20 | Ligue 1 | Guingamp – Metz | 1-0 | Guingamp kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.96 | 2.74 | 3.10 | 1.96 | 1.72 |
| Bet365 | 2.00 | 3.40 | 3.30 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.40 | 3.30 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.30 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.40 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 1.95 | 3.25 | 3.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Metz – Guingamp maçını kim kazanır?
Modelimize göre metz kazanır ihtimali %42; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Metz 1.52 – 1.17 Guingamp.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %74, 3.5 üst %29.
Metz – Guingamp maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Metz 3, Guingamp 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nancy 3.5 gol altı %78
- Clermont – Reims 3.5 gol altı %75
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %73
- Metz – Guingamp 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Dijon 1.5 gol üstü %74
- Nantes – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Annecy 3.5 gol altı %75
- Rodez – Laval 1.5 gol üstü %74
- Sochaux – St Etienne 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Metz maç tahminleri ve form
- Guingamp maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
