PSV Eindhoven – For Sittard Maç Tahmini
Eredivisie · 8 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: PSV Eindhoven kazanır (%82) · oran 1.21. En olası seçim 1.5 Üst %95 (oran ~1.07). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: PSV Eindhoven 3.42 – 0.93 For Sittard
En olası skorlar
3-0 9%3-1 8%2-0 8%4-0 7%2-1 7%
Neden?
- Form: PSV Eindhoven son 5 maçta ortalama 2.6 puan, For Sittard 0.8 — PSV Eindhoven formda önde.
- Güç farkı belirgin: PSV Eindhoven güç puanında 221 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%83); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: PSV Eindhoven 3.4 – For Sittard 0.9; 2.5 üstü ihtimali %81, karşılıklı gol %60.
PSV Eindhoven – For Sittard geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: PSV Eindhoven 6 galibiyet, 2 beraberlik, For Sittard 0 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Eredivisie | PSV Eindhoven – For Sittard | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-01-17 | Eredivisie | For Sittard – PSV Eindhoven | 1-2 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-10-31 | Eredivisie | PSV Eindhoven – For Sittard | 5-2 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-05-03 | Eredivisie | PSV Eindhoven – For Sittard | 4-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-09-22 | Eredivisie | For Sittard – PSV Eindhoven | 1-3 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-05-12 | Eredivisie | For Sittard – PSV Eindhoven | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-10-21 | Eredivisie | PSV Eindhoven – For Sittard | 3-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-05-14 | Eredivisie | PSV Eindhoven – For Sittard | 2-1 | PSV Eindhoven kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.21 | 8.80 | 14.50 | 1.25 | 4.50 |
| Bet365 | 1.20 | 7.50 | 12.00 | 1.22 | 4.20 |
| Bet&Win | 1.21 | 7.75 | 11.00 | — | — |
| BetVictor | 1.17 | 7.50 | 13.00 | — | — |
| Betfred | 1.17 | 7.00 | 11.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.14 | 7.50 | 11.00 | — | — |
| SkyBet | 1.14 | 7.00 | 9.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
PSV Eindhoven – For Sittard maçını kim kazanır?
Modelimize göre psv eindhoven kazanır ihtimali %82; beraberlik %13.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi PSV Eindhoven 3.42 – 0.93 For Sittard.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %81, alt %19. 1.5 üst %95, 3.5 üst %62.
PSV Eindhoven – For Sittard maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada PSV Eindhoven 6, For Sittard 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
- Magdeburg – Braunschweig 1.5 gol üstü %81
- Westerlo – St. Gilloise 1.5 gol üstü %81
- Heidenheim – Osnabruck 1.5 gol üstü %81
- Maritimo – Casa Pia 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- PSV Eindhoven maç tahminleri ve form
- For Sittard maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
