Clermont – Reims Maç Tahmini
Ligue 2 · 8 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Reims kazanır (%54) · oran 2.00. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Clermont 0.9 – 1.67 Reims
En olası skorlar
0-1 12%1-1 12%0-2 11%1-2 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Clermont son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Reims 1.8 — form dengeli.
- Reims güç puanında hafif önde (90 puan).
- Hücum: Clermont maç başına 1.10 gol beklentisi (xG) üretiyor, Reims 0.97. Savunmada Clermont 2.28, Reims 1.78 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%54 vs %49).
- Gol beklentisi: Clermont 0.9 – Reims 1.7; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %52.
Clermont – Reims geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Clermont 3 galibiyet, 2 beraberlik, Reims 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Ligue 2 | Clermont – Reims | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-01-30 | Ligue 2 | Clermont – Reims | 0-1 | Reims kazandı |
| 2025-09-23 | Ligue 2 | Reims – Clermont | 4-1 | Reims kazandı |
| 2024-04-28 | Ligue 1 | Clermont – Reims | 4-1 | Clermont kazandı |
| 2023-08-20 | Ligue 1 | Reims – Clermont | 2-0 | Reims kazandı |
| 2023-04-30 | Ligue 1 | Clermont – Reims | 1-0 | Clermont kazandı |
| 2022-08-14 | Ligue 1 | Reims – Clermont | 2-4 | Clermont kazandı |
| 2022-01-09 | Ligue 1 | Clermont – Reims | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.10 | 3.30 | 2.00 | 2.12 | 1.72 |
| Bet365 | 3.60 | 3.40 | 1.95 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 3.75 | 3.30 | 1.98 | — | — |
| BetVictor | 3.75 | 3.30 | 1.95 | — | — |
| Betfred | 3.60 | 3.30 | 1.95 | — | — |
| Paddy Power | 3.60 | 3.30 | 1.95 | — | — |
| SkyBet | 3.50 | 3.25 | 1.91 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Clermont – Reims maçını kim kazanır?
Modelimize göre reims kazanır ihtimali %54; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Clermont 0.9 – 1.67 Reims.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %70, 3.5 üst %25.
Clermont – Reims maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Clermont 3, Reims 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nancy 3.5 gol altı %78
- Clermont – Reims 3.5 gol altı %75
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %73
- Metz – Guingamp 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Dijon 1.5 gol üstü %74
- Nantes – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Annecy 3.5 gol altı %75
- Rodez – Laval 1.5 gol üstü %74
- Sochaux – St Etienne 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Clermont maç tahminleri ve form
- Reims maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
