Boulogne – Nancy Maç Tahmini
Ligue 2 · 8 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Nancy kazanır (%36) · oran 2.88. En olası seçim 3.5 Alt %78 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Boulogne 1.15 – 1.23 Nancy
En olası skorlar
1-1 14%0-1 11%1-0 10%0-0 10%1-2 8%
Neden?
- Form: Boulogne son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Nancy 1.6 — Nancy formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%36), sitelerinki ev sahibi (%38).
- Gol beklentisi: Boulogne 1.1 – Nancy 1.2; 2.5 üstü ihtimali %42, karşılıklı gol %50.
Boulogne – Nancy geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Boulogne 0 galibiyet, 2 beraberlik, Nancy 1 galibiyet. Maç başına ortalama 0.33 gol, karşılıklı gol oranı %0, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Ligue 2 | Boulogne – Nancy | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-03-20 | Ligue 2 | Boulogne – Nancy | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-08-15 | Ligue 2 | Nancy – Boulogne | 1-0 | Nancy kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.62 | 3.50 | 2.88 | 2.12 | 1.77 |
| Bet365 | 2.40 | 3.20 | 2.75 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.25 | 2.75 | — | — |
| BetVictor | 2.45 | 3.20 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.25 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.30 | 2.80 | — | — |
| SkyBet | 2.30 | 3.10 | 2.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Boulogne – Nancy maçını kim kazanır?
Modelimize göre nancy kazanır ihtimali %36; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi Boulogne 1.15 – 1.23 Nancy.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %42, alt %58. 1.5 üst %67, 3.5 üst %22.
Boulogne – Nancy maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Boulogne 0, Nancy 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 0.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %0.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nancy 3.5 gol altı %78
- Clermont – Reims 3.5 gol altı %75
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %73
- Metz – Guingamp 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Dijon 1.5 gol üstü %74
- Nantes – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Annecy 3.5 gol altı %75
- Rodez – Laval 1.5 gol üstü %74
- Sochaux – St Etienne 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Boulogne maç tahminleri ve form
- Nancy maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
