Dunkerque – Grenoble Maç Tahmini
Ligue 2 · 8 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 4-2. Tahminimiz: Dunkerque kazanır (%47) · oran 2.00. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dunkerque 1.58 – 1.07 Grenoble
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Dunkerque son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Grenoble 1.6 — Grenoble formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Dunkerque 1.6 – Grenoble 1.1; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %53.
Dunkerque – Grenoble geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Dunkerque 3 galibiyet, 2 beraberlik, Grenoble 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Ligue 2 | Dunkerque – Grenoble | 4-2 | Dunkerque kazandı |
| 2026-05-02 | Ligue 2 | Dunkerque – Grenoble | 0-1 | Grenoble kazandı |
| 2025-09-13 | Ligue 2 | Grenoble – Dunkerque | 1-0 | Grenoble kazandı |
| 2025-04-18 | Ligue 2 | Dunkerque – Grenoble | 2-0 | Dunkerque kazandı |
| 2024-11-08 | Ligue 2 | Grenoble – Dunkerque | 0-1 | Dunkerque kazandı |
| 2024-01-13 | Ligue 2 | Grenoble – Dunkerque | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-09-16 | Ligue 2 | Dunkerque – Grenoble | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-04-16 | Ligue 2 | Dunkerque – Grenoble | 0-3 | Grenoble kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.00 | 3.40 | 3.85 | 1.98 | 1.87 |
| Bet365 | 1.90 | 3.40 | 3.70 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 2.00 | 3.40 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 1.95 | 3.40 | 3.60 | — | — |
| Betfred | 1.95 | 3.30 | 3.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.95 | 3.30 | 3.50 | — | — |
| SkyBet | 1.91 | 3.25 | 3.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dunkerque – Grenoble maçını kim kazanır?
Modelimize göre dunkerque kazanır ihtimali %47; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Dunkerque 1.58 – 1.07 Grenoble.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %28.
Dunkerque – Grenoble maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Dunkerque 3, Grenoble 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nancy 3.5 gol altı %78
- Clermont – Reims 3.5 gol altı %75
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %73
- Metz – Guingamp 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Dijon 1.5 gol üstü %74
- Nantes – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Annecy 3.5 gol altı %75
- Rodez – Laval 1.5 gol üstü %74
- Sochaux – St Etienne 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Dunkerque maç tahminleri ve form
- Grenoble maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
