Pau FC – Annecy Maç Tahmini
Ligue 2 · 8 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Annecy kazanır (%37) · oran 2.64. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.42). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Pau FC 1.23 – 1.31 Annecy
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-0 9%0-0 9%1-2 8%
Neden?
- Form: Pau FC son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Annecy 2.0 — Annecy formda önde.
- Annecy güç puanında hafif önde (67 puan).
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%37), sitelerinki ev sahibi (%37).
- Gol beklentisi: Pau FC 1.2 – Annecy 1.3; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %51.
Pau FC – Annecy geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Pau FC 2 galibiyet, 2 beraberlik, Annecy 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-08 | Ligue 2 | Pau FC – Annecy | 0-1 | Annecy kazandı |
| 2026-04-24 | Ligue 2 | Annecy – Pau FC | 5-1 | Annecy kazandı |
| 2025-08-09 | Ligue 2 | Pau FC – Annecy | 2-0 | Pau FC kazandı |
| 2025-03-28 | Ligue 2 | Pau FC – Annecy | 1-0 | Pau FC kazandı |
| 2024-11-01 | Ligue 2 | Annecy – Pau FC | 2-0 | Annecy kazandı |
| 2024-01-27 | Ligue 2 | Annecy – Pau FC | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-09-23 | Ligue 2 | Pau FC – Annecy | 0-3 | Annecy kazandı |
| 2023-01-28 | Ligue 2 | Pau FC – Annecy | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.64 | 3.45 | 2.64 | 1.74 | 2.00 |
| Bet365 | 2.50 | 3.40 | 2.50 | 1.85 | 1.95 |
| Bet&Win | 2.55 | 3.40 | 2.55 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.30 | 2.55 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.30 | 2.60 | — | — |
| Paddy Power | 2.50 | 3.40 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.45 | 3.25 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Pau FC – Annecy maçını kim kazanır?
Modelimize göre annecy kazanır ihtimali %37; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Pau FC 1.23 – 1.31 Annecy.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %71, 3.5 üst %25.
Pau FC – Annecy maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Pau FC 2, Annecy 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Boulogne – Nancy 3.5 gol altı %78
- Clermont – Reims 3.5 gol altı %75
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %73
- Metz – Guingamp 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Dijon 1.5 gol üstü %74
- Nantes – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Annecy 3.5 gol altı %75
- Rodez – Laval 1.5 gol üstü %74
- Sochaux – St Etienne 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – For Sittard 1.5 gol üstü %95
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %88
- AZ Alkmaar – Den Haag 1.5 gol üstü %87
- Go Ahead Eagles – Willem II 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Lommel SK 1.5 gol üstü %83
- Darmstadt – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Pau FC maç tahminleri ve form
- Annecy maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 8 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
