Monaco – Lille Maç Tahmini
Ligue 1 · 10 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Monaco kazanır (%37) · oran 2.46. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.22). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Monaco 1.58 – 1.55 Lille
En olası skorlar
1-1 11%2-1 8%1-2 8%2-2 7%1-0 6%
Neden?
- Form: Monaco son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Lille 2.2 — Lille formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Monaco maç başına 1.85 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lille 1.65. Savunmada Monaco 1.54, Lille 0.93 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Monaco 1.6 – Lille 1.6; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %64.
Monaco – Lille geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Monaco 1 galibiyet, 3 beraberlik, Lille 4 galibiyet. Maç başına ortalama 1.25 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-25 | Ligue 1 | Monaco – Lille | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-05-10 | Ligue 1 | Monaco – Lille | 0-1 | Lille kazandı |
| 2025-08-24 | Ligue 1 | Lille – Monaco | 1-0 | Lille kazandı |
| 2025-02-22 | Ligue 1 | Lille – Monaco | 2-1 | Lille kazandı |
| 2024-10-18 | Ligue 1 | Monaco – Lille | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-04-24 | Ligue 1 | Monaco – Lille | 1-0 | Monaco kazandı |
| 2023-10-29 | Ligue 1 | Lille – Monaco | 2-0 | Lille kazandı |
| 2023-05-14 | Ligue 1 | Monaco – Lille | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.46 | 3.85 | 2.80 | 1.64 | 2.36 |
| Bet365 | 2.30 | 3.80 | 2.75 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.35 | 3.75 | 2.75 | — | — |
| BetVictor | 2.25 | 3.50 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.75 | 2.80 | — | — |
| Ladbrokes | 2.30 | 3.75 | 2.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Monaco – Lille maçını kim kazanır?
Modelimize göre monaco kazanır ihtimali %37; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Monaco 1.58 – 1.55 Lille.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %38.
Monaco – Lille maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Monaco 1, Lille 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Angers – Strasbourg 1.5 gol üstü %75
- Auxerre – Nice 1.5 gol üstü %76
- Le Havre – Marseille 1.5 gol üstü %82
- Metz – Lorient 1.5 gol üstü %81
- Monaco – Lille 1.5 gol üstü %82
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Paris FC 1.5 gol üstü %86
- Toulouse – Lyon 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Monaco maç tahminleri ve form
- Lille maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
