Ajax – Utrecht Maç Tahmini
Eredivisie · 10 Mayıs 2026 17:45 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Ajax kazanır (%58) · oran 1.68. En olası seçim 1.5 Üst %90 (oran ~1.13). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Ajax 2.38 – 1.4 Utrecht
En olası skorlar
2-1 9%1-1 8%3-1 7%2-0 6%2-2 6%
Neden?
- Form: Ajax son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Utrecht 1.8 — form dengeli.
- Ajax güç puanında hafif önde (59 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%59); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Ajax 2.4 – Utrecht 1.4; 2.5 üstü ihtimali %73, karşılıklı gol %70.
Ajax – Utrecht geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Ajax 3 galibiyet, 1 beraberlik, Utrecht 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Eredivisie | Ajax – Utrecht | 1-2 | Utrecht kazandı |
| 2025-11-09 | Eredivisie | Utrecht – Ajax | 2-1 | Utrecht kazandı |
| 2025-04-20 | Eredivisie | Utrecht – Ajax | 4-0 | Utrecht kazandı |
| 2024-12-04 | Eredivisie | Ajax – Utrecht | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-03-03 | Eredivisie | Ajax – Utrecht | 2-0 | Ajax kazandı |
| 2023-10-22 | Eredivisie | Utrecht – Ajax | 4-3 | Utrecht kazandı |
| 2023-05-21 | Eredivisie | Ajax – Utrecht | 3-1 | Ajax kazandı |
| 2022-08-28 | Eredivisie | Utrecht – Ajax | 0-2 | Ajax kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.67 | 4.70 | 4.50 | 1.36 | 1.25 |
| Bet365 | 1.67 | 4.33 | 4.50 | 1.36 | 3.10 |
| Bet&Win | 1.68 | 4.40 | 4.33 | — | — |
| BetVictor | 1.65 | 4.40 | 4.40 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 4.20 | 4.33 | — | — |
| Ladbrokes | 1.67 | 4.33 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Ajax – Utrecht maçını kim kazanır?
Modelimize göre ajax kazanır ihtimali %58; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %70. Gol beklentisi Ajax 2.38 – 1.4 Utrecht.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %73, alt %27. 1.5 üst %90, 3.5 üst %50.
Ajax – Utrecht maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Ajax 3, Utrecht 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Excelsior – Volendam 1.5 gol üstü %83
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Zwolle 1.5 gol üstü %84
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- NAC Breda – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Heracles 1.5 gol üstü %87
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %87
- Rennes – Paris FC 1.5 gol üstü %86
- Fortuna Dusseldorf – Elversberg 1.5 gol üstü %86
- Celtic – Rangers 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Ajax maç tahminleri ve form
- Utrecht maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
