Metz – Lorient Maç Tahmini
Ligue 1 · 10 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 0-4. Tahminimiz: Lorient kazanır (%47) · oran 2.20. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Metz 1.28 – 1.63 Lorient
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 7%0-2 7%
Neden?
- Form: Metz son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Lorient 1.0 — Lorient formda önde.
- Güç farkı belirgin: Lorient güç puanında 138 puan önde.
- Hücum: Metz maç başına 1.10 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lorient 1.44. Savunmada Metz 1.89, Lorient 1.74 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Metz 1.3 – Lorient 1.6; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %59.
Metz – Lorient geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Metz 2 galibiyet, 3 beraberlik, Lorient 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Ligue 1 | Metz – Lorient | 0-4 | Lorient kazandı |
| 2026-01-04 | Ligue 1 | Lorient – Metz | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-01-11 | Ligue 2 | Lorient – Metz | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-09-21 | Ligue 2 | Metz – Lorient | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-02-04 | Ligue 1 | Metz – Lorient | 1-2 | Lorient kazandı |
| 2023-11-26 | Ligue 1 | Lorient – Metz | 2-3 | Metz kazandı |
| 2022-04-20 | Ligue 1 | Lorient – Metz | 1-0 | Lorient kazandı |
| 2021-12-12 | Ligue 1 | Metz – Lorient | 4-1 | Metz kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.25 | 3.80 | 2.16 | 1.74 | 2.22 |
| Bet365 | 3.20 | 3.70 | 2.15 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.75 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.50 | 2.10 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| Ladbrokes | 3.10 | 3.75 | 2.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Metz – Lorient maçını kim kazanır?
Modelimize göre lorient kazanır ihtimali %47; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Metz 1.28 – 1.63 Lorient.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Metz – Lorient maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Metz 2, Lorient 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Angers – Strasbourg 1.5 gol üstü %75
- Auxerre – Nice 1.5 gol üstü %76
- Le Havre – Marseille 1.5 gol üstü %82
- Metz – Lorient 1.5 gol üstü %81
- Monaco – Lille 1.5 gol üstü %82
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Paris FC 1.5 gol üstü %86
- Toulouse – Lyon 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Metz maç tahminleri ve form
- Lorient maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
