Le Havre – Marseille Maç Tahmini
Ligue 1 · 10 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Marseille kazanır (%50) · oran 2.08. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.23). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Le Havre 1.33 – 1.88 Marseille
En olası skorlar
1-1 11%1-2 9%0-2 7%0-1 7%2-1 7%
Neden?
- Form: Le Havre son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Marseille 0.8 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Marseille güç puanında 113 puan önde.
- Hücum: Le Havre maç başına 1.21 gol beklentisi (xG) üretiyor, Marseille 2.03. Savunmada Le Havre 1.84, Marseille 1.61 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%49); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Le Havre 1.3 – Marseille 1.9; 2.5 üstü ihtimali %62, karşılıklı gol %62.
Le Havre – Marseille geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Le Havre 0 galibiyet, 0 beraberlik, Marseille 7 galibiyet. Maç başına ortalama 4.57 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %86.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-25 | Ligue 1 | Marseille – Le Havre | 4-3 | Marseille kazandı |
| 2026-05-10 | Ligue 1 | Le Havre – Marseille | 0-1 | Marseille kazandı |
| 2025-10-18 | Ligue 1 | Marseille – Le Havre | 6-2 | Marseille kazandı |
| 2025-05-10 | Ligue 1 | Le Havre – Marseille | 1-3 | Marseille kazandı |
| 2025-01-05 | Ligue 1 | Marseille – Le Havre | 5-1 | Marseille kazandı |
| 2024-05-19 | Ligue 1 | Le Havre – Marseille | 1-2 | Marseille kazandı |
| 2023-10-08 | Ligue 1 | Marseille – Le Havre | 3-0 | Marseille kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.55 | 3.75 | 2.08 | 1.69 | 2.28 |
| Bet365 | 3.50 | 3.70 | 2.00 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 3.40 | 3.80 | 1.98 | — | — |
| BetVictor | 3.30 | 3.60 | 1.95 | — | — |
| Betfred | 3.40 | 3.75 | 2.00 | — | — |
| Ladbrokes | 3.40 | 3.80 | 1.95 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Le Havre – Marseille maçını kim kazanır?
Modelimize göre marseille kazanır ihtimali %50; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Le Havre 1.33 – 1.88 Marseille.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %82, 3.5 üst %41.
Le Havre – Marseille maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Le Havre 0, Marseille 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Angers – Strasbourg 1.5 gol üstü %75
- Auxerre – Nice 1.5 gol üstü %76
- Le Havre – Marseille 1.5 gol üstü %82
- Metz – Lorient 1.5 gol üstü %81
- Monaco – Lille 1.5 gol üstü %82
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Paris FC 1.5 gol üstü %86
- Toulouse – Lyon 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Le Havre maç tahminleri ve form
- Marseille maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
