Angers – Strasbourg Maç Tahmini
Ligue 1 · 10 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Strasbourg kazanır (%40) · oran 2.52. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Angers 1.28 – 1.46 Strasbourg
En olası skorlar
1-1 13%1-2 9%0-1 9%2-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Angers son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Strasbourg 1.8 — Strasbourg formda önde.
- Güç farkı belirgin: Strasbourg güç puanında 127 puan önde.
- Hücum: Angers maç başına 1.05 gol beklentisi (xG) üretiyor, Strasbourg 1.58. Savunmada Angers 1.86, Strasbourg 1.57 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Angers 1.3 – Strasbourg 1.5; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %56.
Angers – Strasbourg geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Angers 2 galibiyet, 2 beraberlik, Strasbourg 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Ligue 1 | Angers – Strasbourg | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-10-05 | Ligue 1 | Strasbourg – Angers | 5-0 | Strasbourg kazandı |
| 2025-05-10 | Ligue 1 | Angers – Strasbourg | 2-1 | Angers kazandı |
| 2024-09-15 | Ligue 1 | Strasbourg – Angers | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-02-18 | Ligue 1 | Strasbourg – Angers | 2-1 | Strasbourg kazandı |
| 2022-10-09 | Ligue 1 | Angers – Strasbourg | 2-3 | Strasbourg kazandı |
| 2022-02-13 | Ligue 1 | Angers – Strasbourg | 0-1 | Strasbourg kazandı |
| 2021-08-08 | Ligue 1 | Strasbourg – Angers | 0-2 | Angers kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.00 | 3.40 | 2.52 | 1.96 | 1.96 |
| Bet365 | 2.90 | 3.40 | 2.40 | 1.98 | 1.88 |
| Bet&Win | 2.95 | 3.30 | 2.37 | — | — |
| BetVictor | 2.75 | 3.25 | 2.38 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.40 | 2.40 | — | — |
| Ladbrokes | 2.90 | 3.30 | 2.37 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Angers – Strasbourg maçını kim kazanır?
Modelimize göre strasbourg kazanır ihtimali %40; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Angers 1.28 – 1.46 Strasbourg.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %30.
Angers – Strasbourg maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Angers 2, Strasbourg 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Angers – Strasbourg 1.5 gol üstü %75
- Auxerre – Nice 1.5 gol üstü %76
- Le Havre – Marseille 1.5 gol üstü %82
- Metz – Lorient 1.5 gol üstü %81
- Monaco – Lille 1.5 gol üstü %82
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Paris FC 1.5 gol üstü %86
- Toulouse – Lyon 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Angers maç tahminleri ve form
- Strasbourg maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
