Groningen – Nijmegen Maç Tahmini
Eredivisie · 10 Mayıs 2026 17:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Nijmegen kazanır (%43) · oran 2.28. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Groningen 1.71 – 2.01 Nijmegen
En olası skorlar
1-1 9%1-2 8%2-2 7%2-1 7%1-3 6%
Neden?
- Form: Groningen son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Nijmegen 1.4 — form dengeli.
- Nijmegen güç puanında hafif önde (99 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Groningen 1.7 – Nijmegen 2.0; 2.5 üstü ihtimali %72, karşılıklı gol %72.
Groningen – Nijmegen geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Groningen 3 galibiyet, 2 beraberlik, Nijmegen 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-25 | Eredivisie | Nijmegen – Groningen | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-05-10 | Eredivisie | Groningen – Nijmegen | 2-1 | Groningen kazandı |
| 2025-11-09 | Eredivisie | Nijmegen – Groningen | 2-0 | Nijmegen kazandı |
| 2025-02-08 | Eredivisie | Groningen – Nijmegen | 2-1 | Groningen kazandı |
| 2024-11-03 | Eredivisie | Nijmegen – Groningen | 6-0 | Nijmegen kazandı |
| 2023-04-25 | Eredivisie | Groningen – Nijmegen | 0-1 | Nijmegen kazandı |
| 2022-08-26 | Eredivisie | Nijmegen – Groningen | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-03-12 | Eredivisie | Groningen – Nijmegen | 4-3 | Groningen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.96 | 3.90 | 2.28 | 1.47 | 2.86 |
| Bet365 | 2.90 | 3.80 | 2.20 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 2.75 | 4.00 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.90 | 2.20 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.75 | 2.20 | — | — |
| Ladbrokes | 2.75 | 4.00 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Groningen – Nijmegen maçını kim kazanır?
Modelimize göre nijmegen kazanır ihtimali %43; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %72. Gol beklentisi Groningen 1.71 – 2.01 Nijmegen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %72, alt %28. 1.5 üst %89, 3.5 üst %48.
Groningen – Nijmegen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Groningen 3, Nijmegen 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Excelsior – Volendam 1.5 gol üstü %83
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Zwolle 1.5 gol üstü %84
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- NAC Breda – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Heracles 1.5 gol üstü %87
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %87
- Rennes – Paris FC 1.5 gol üstü %86
- Fortuna Dusseldorf – Elversberg 1.5 gol üstü %86
- Celtic – Rangers 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Groningen maç tahminleri ve form
- Nijmegen maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
