Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven Maç Tahmini
Eredivisie · 10 Mayıs 2026 17:45 · Sonuç 1-4. Tahminimiz: PSV Eindhoven kazanır (%60) · oran 1.65. En olası seçim 1.5 Üst %92 (oran ~1.10). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Go Ahead Eagles 1.51 – 2.57 PSV Eindhoven
En olası skorlar
1-2 8%1-3 7%1-1 7%2-2 6%0-2 6%
Neden?
- Form: Go Ahead Eagles son 5 maçta ortalama 1.2 puan, PSV Eindhoven 2.0 — PSV Eindhoven formda önde.
- Güç farkı belirgin: PSV Eindhoven güç puanında 221 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%60); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Go Ahead Eagles 1.5 – PSV Eindhoven 2.6; 2.5 üstü ihtimali %77, karşılıklı gol %73.
Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Go Ahead Eagles 1 galibiyet, 0 beraberlik, PSV Eindhoven 7 galibiyet. Maç başına ortalama 3.62 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Eredivisie | Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven | 1-4 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-10-18 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Go Ahead Eagles | 2-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-03-01 | Eredivisie | Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven | 3-2 | Go Ahead Eagles kazandı |
| 2024-09-01 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Go Ahead Eagles | 3-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-03-08 | Eredivisie | Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven | 0-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-09-27 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Go Ahead Eagles | 3-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-01-28 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Go Ahead Eagles | 2-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2022-08-13 | Eredivisie | Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven | 2-5 | PSV Eindhoven kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.40 | 4.90 | 1.64 | 1.33 | 3.55 |
| Bet365 | 4.50 | 4.75 | 1.62 | 1.33 | 3.40 |
| Bet&Win | 4.20 | 4.75 | 1.63 | — | — |
| BetVictor | 4.50 | 4.60 | 1.57 | — | — |
| Betfred | 4.33 | 4.50 | 1.57 | — | — |
| Ladbrokes | 4.20 | 4.60 | 1.65 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven maçını kim kazanır?
Modelimize göre psv eindhoven kazanır ihtimali %60; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %73. Gol beklentisi Go Ahead Eagles 1.51 – 2.57 PSV Eindhoven.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %77, alt %23. 1.5 üst %92, 3.5 üst %58.
Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Go Ahead Eagles 1, PSV Eindhoven 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Excelsior – Volendam 1.5 gol üstü %83
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Zwolle 1.5 gol üstü %84
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- NAC Breda – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Heracles 1.5 gol üstü %87
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %87
- Rennes – Paris FC 1.5 gol üstü %86
- Fortuna Dusseldorf – Elversberg 1.5 gol üstü %86
- Celtic – Rangers 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Go Ahead Eagles maç tahminleri ve form
- PSV Eindhoven maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
