FC Koln – Heidenheim Maç Tahmini
Bundesliga · 10 Mayıs 2026 18:30 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: FC Koln kazanır (%49) · oran 2.00. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: FC Koln 2.02 – 1.5 Heidenheim
En olası skorlar
1-1 9%2-1 9%2-2 7%1-2 7%3-1 6%
Neden?
- Form: FC Koln son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Heidenheim 1.6 — form dengeli.
- FC Koln güç puanında hafif önde (49 puan).
- Hücum: FC Koln maç başına 1.86 gol beklentisi (xG) üretiyor, Heidenheim 1.60. Savunmada FC Koln 1.66, Heidenheim 1.87 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%51); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: FC Koln 2.0 – Heidenheim 1.5; 2.5 üstü ihtimali %68, karşılıklı gol %68.
FC Koln – Heidenheim geçmiş maçları (H2H)
Son 6 karşılaşma: FC Koln 1 galibiyet, 3 beraberlik, Heidenheim 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.17 gol, karşılıklı gol oranı %83, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Bundesliga | FC Koln – Heidenheim | 1-3 | Heidenheim kazandı |
| 2026-01-10 | Bundesliga | Heidenheim – FC Koln | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-05-18 | Bundesliga | Heidenheim – FC Koln | 4-1 | Heidenheim kazandı |
| 2024-01-13 | Bundesliga | FC Koln – Heidenheim | 1-1 | Beraberlik |
| 2019-04-07 | 2. Bundesliga | Heidenheim – FC Koln | 0-2 | FC Koln kazandı |
| 2018-10-27 | 2. Bundesliga | FC Koln – Heidenheim | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.00 | 4.20 | 3.60 | 1.49 | 2.92 |
| Bet365 | 1.91 | 4.10 | 3.40 | 1.44 | 2.75 |
| Bet&Win | 1.90 | 3.90 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 1.87 | 3.80 | 3.30 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 4.00 | 3.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.91 | 3.90 | 3.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
FC Koln – Heidenheim maçını kim kazanır?
Modelimize göre fc koln kazanır ihtimali %49; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %68. Gol beklentisi FC Koln 2.02 – 1.5 Heidenheim.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %68, alt %32. 1.5 üst %88, 3.5 üst %47.
FC Koln – Heidenheim maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 6 karşılaşmada FC Koln 1, Heidenheim 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.17 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %83.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Bundesliga maçları
- Hamburg – Freiburg 1.5 gol üstü %81
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
- Mainz – Union Berlin 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- FC Koln maç tahminleri ve form
- Heidenheim maç tahminleri ve form
- Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
