St Etienne – Amiens Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 5-0. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%84) · oran 1.23. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.11). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Etienne 3.18 – 0.79 Amiens
En olası skorlar
3-0 10%2-0 10%4-0 8%3-1 8%2-1 8%
Neden?
- Form: St Etienne son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Amiens 0.2 — St Etienne formda önde.
- Güç farkı belirgin: St Etienne güç puanında 167 puan önde.
- Hücum: St Etienne maç başına 1.29 gol beklentisi (xG) üretiyor, Amiens 0.90. Savunmada St Etienne 2.42, Amiens 1.32 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%83); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St Etienne 3.2 – Amiens 0.8; 2.5 üstü ihtimali %76, karşılıklı gol %52.
St Etienne – Amiens geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: St Etienne 3 galibiyet, 3 beraberlik, Amiens 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-09 | Ligue 2 | St Etienne – Amiens | 5-0 | St Etienne kazandı |
| 2025-09-23 | Ligue 2 | Amiens – St Etienne | 0-1 | St Etienne kazandı |
| 2024-01-27 | Ligue 2 | St Etienne – Amiens | 0-1 | Amiens kazandı |
| 2023-12-02 | Ligue 2 | Amiens – St Etienne | 1-0 | Amiens kazandı |
| 2023-03-11 | Ligue 2 | St Etienne – Amiens | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-10-22 | Ligue 2 | Amiens – St Etienne | 0-1 | St Etienne kazandı |
| 2019-10-27 | Ligue 1 | St Etienne – Amiens | 2-2 | Beraberlik |
| 2019-04-06 | Ligue 1 | Amiens – St Etienne | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.23 | 7.40 | 12.50 | 1.33 | 3.45 |
| Bet365 | 1.20 | 5.75 | 11.00 | 1.33 | 3.40 |
| Bet&Win | 1.22 | 6.75 | 10.50 | — | — |
| BetVictor | 1.18 | 6.50 | 12.00 | — | — |
| Betfred | 1.18 | 6.50 | 11.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.20 | 6.00 | 9.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Etienne – Amiens maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %84; beraberlik %10.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi St Etienne 3.18 – 0.79 Amiens.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %76, alt %24. 1.5 üst %89, 3.5 üst %54.
St Etienne – Amiens maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada St Etienne 3, Amiens 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %79
- Bastia – Le Mans 3.5 gol altı %75
- Clermont – Guingamp 1.5 gol üstü %79
- Grenoble – Troyes 1.5 gol üstü %81
- Laval – Boulogne 3.5 gol altı %76
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %78
- Red Star – Montpellier 1.5 gol üstü %77
- Reims – Pau FC 1.5 gol üstü %83
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Amiens maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
