Reims – Pau FC Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 5-3. Tahminimiz: Reims kazanır (%74) · oran 1.39. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Reims 2.47 – 0.81 Pau FC
En olası skorlar
2-0 11%3-0 9%2-1 9%1-0 9%1-1 8%
Neden?
- Form: Reims son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Pau FC 1.2 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Reims güç puanında 121 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%71); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Reims 2.5 – Pau FC 0.8; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %53.
Reims – Pau FC geçmiş maçları (H2H)
Son 2 karşılaşma: Reims 1 galibiyet, 0 beraberlik, Pau FC 1 galibiyet. Maç başına ortalama 5.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-09 | Ligue 2 | Reims – Pau FC | 5-3 | Reims kazandı |
| 2025-08-25 | Ligue 2 | Pau FC – Reims | 2-0 | Pau FC kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.35 | 5.10 | 7.60 | 1.57 | 2.36 |
| Bet365 | 1.36 | 4.33 | 7.00 | 1.53 | 2.40 |
| Bet&Win | 1.39 | 4.80 | 7.00 | — | — |
| BetVictor | 1.36 | 4.80 | 7.00 | — | — |
| Betfred | 1.36 | 4.60 | 7.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.36 | 4.50 | 6.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Reims – Pau FC maçını kim kazanır?
Modelimize göre reims kazanır ihtimali %74; beraberlik %16.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Reims 2.47 – 0.81 Pau FC.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %83, 3.5 üst %41.
Reims – Pau FC maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 2 karşılaşmada Reims 1, Pau FC 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 5.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %79
- Bastia – Le Mans 3.5 gol altı %75
- Clermont – Guingamp 1.5 gol üstü %79
- Grenoble – Troyes 1.5 gol üstü %81
- Laval – Boulogne 3.5 gol altı %76
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %78
- Red Star – Montpellier 1.5 gol üstü %77
- Reims – Pau FC 1.5 gol üstü %83
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Reims maç tahminleri ve form
- Pau FC maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
