Clermont – Guingamp Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Guingamp kazanır (%49) · oran 2.18. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Clermont 1.22 – 1.71 Guingamp
En olası skorlar
1-1 12%1-2 10%0-1 9%0-2 8%2-1 7%
Neden?
- Form: Clermont son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Guingamp 0.2 — Clermont formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Clermont maç başına 1.10 gol beklentisi (xG) üretiyor, Guingamp 1.24. Savunmada Clermont 2.28, Guingamp 1.70 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Clermont 1.2 – Guingamp 1.7; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %60.
Clermont – Guingamp geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Clermont 5 galibiyet, 1 beraberlik, Guingamp 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-23 | Ligue 2 | Clermont – Guingamp | 0-2 | Guingamp kazandı |
| 2026-05-09 | Ligue 2 | Clermont – Guingamp | 1-0 | Clermont kazandı |
| 2025-10-24 | Ligue 2 | Guingamp – Clermont | 0-1 | Clermont kazandı |
| 2025-03-07 | Ligue 2 | Guingamp – Clermont | 3-1 | Guingamp kazandı |
| 2024-10-05 | Ligue 2 | Clermont – Guingamp | 4-1 | Clermont kazandı |
| 2021-03-02 | Ligue 2 | Guingamp – Clermont | 0-5 | Clermont kazandı |
| 2020-11-07 | Ligue 2 | Clermont – Guingamp | 0-0 | Beraberlik |
| 2019-10-25 | Ligue 2 | Guingamp – Clermont | 1-2 | Clermont kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.40 | 3.65 | 2.08 | 1.71 | 2.14 |
| Bet365 | 3.10 | 3.40 | 2.00 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.70 | 2.05 | — | — |
| BetVictor | 3.20 | 3.50 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.60 | 2.05 | — | — |
| Ladbrokes | 3.10 | 3.50 | 2.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Clermont – Guingamp maçını kim kazanır?
Modelimize göre guingamp kazanır ihtimali %49; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Clermont 1.22 – 1.71 Guingamp.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %79, 3.5 üst %34.
Clermont – Guingamp maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Clermont 5, Guingamp 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %79
- Bastia – Le Mans 3.5 gol altı %75
- Clermont – Guingamp 1.5 gol üstü %79
- Grenoble – Troyes 1.5 gol üstü %81
- Laval – Boulogne 3.5 gol altı %76
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %78
- Red Star – Montpellier 1.5 gol üstü %77
- Reims – Pau FC 1.5 gol üstü %83
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Clermont maç tahminleri ve form
- Guingamp maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
