Nancy – Dunkerque Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Dunkerque kazanır (%40) · oran 2.50. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nancy 1.38 – 1.49 Dunkerque
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: Nancy son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Dunkerque 0.8 — form dengeli.
- Dunkerque güç puanında hafif önde (98 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nancy 1.4 – Dunkerque 1.5; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %59.
Nancy – Dunkerque geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Nancy 6 galibiyet, 1 beraberlik, Dunkerque 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.71 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | Ligue 2 | Nancy – Dunkerque | 2-0 | Nancy kazandı |
| 2026-05-09 | Ligue 2 | Nancy – Dunkerque | 3-2 | Nancy kazandı |
| 2025-08-22 | Ligue 2 | Dunkerque – Nancy | 1-3 | Nancy kazandı |
| 2022-02-19 | Ligue 2 | Nancy – Dunkerque | 2-0 | Nancy kazandı |
| 2021-09-11 | Ligue 2 | Dunkerque – Nancy | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-02-13 | Ligue 2 | Dunkerque – Nancy | 1-2 | Nancy kazandı |
| 2020-10-17 | Ligue 2 | Nancy – Dunkerque | 2-1 | Nancy kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.72 | 3.45 | 2.20 | 1.64 | 2.16 |
| Bet365 | 2.63 | 3.10 | 2.40 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 2.70 | 3.50 | 2.40 | — | — |
| BetVictor | 2.70 | 3.40 | 2.40 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.50 | 2.38 | — | — |
| Ladbrokes | 2.60 | 3.30 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nancy – Dunkerque maçını kim kazanır?
Modelimize göre dunkerque kazanır ihtimali %40; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Nancy 1.38 – 1.49 Dunkerque.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Nancy – Dunkerque maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Nancy 6, Dunkerque 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.71 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %79
- Bastia – Le Mans 3.5 gol altı %75
- Clermont – Guingamp 1.5 gol üstü %79
- Grenoble – Troyes 1.5 gol üstü %81
- Laval – Boulogne 3.5 gol altı %76
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %78
- Red Star – Montpellier 1.5 gol üstü %77
- Reims – Pau FC 1.5 gol üstü %83
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Nancy maç tahminleri ve form
- Dunkerque maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
